En Son Ne Aldınız ?
Yurtdışından aftershave, kolonya getirilemiyor (alkol bazlı ürünler). Bu çok üzücü çünkü pek çok güzel markayı kullanamıyoruz bu yüzden.
En son Impa'dan Merkur 34G aldım. O kadar çok şey kullandım ancak 34 HD hiç kullanmamıştım. Heavy duty ibaresi kesinlikle hakediliyor. Yapım kalitesi, altın kaplamanın rengi çok iyi. 77 gr ağırlık , EJ ve Mühle'ye kıyasla daha hoşuma gitti, aslında dengesi ve elden kaymayan yapısını beğendim. Elde , banyoda duruş ise mükemmel.
Geleneksel tıraşa yeni başlayan bir öğrenci için biraz fazla stokçu zihniyetle hareket etmiş olabilirim. Big Grin

C33sOG.jpg
(16/12/2020, Saat: 17:17)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlayan bir öğrenci için biraz fazla stokçu zihniyetle hareket etmiş olabilirim.  Big Grin

Eğer 3-4 günde bir tıraş oluyarsanız arkolar 10 yıl gider. Big Grin
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(16/12/2020, Saat: 17:17)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlayan bir öğrenci için biraz fazla stokçu zihniyetle hareket etmiş olabilirim.  Big Grin

[

Baslarda ben de arko derby rapira uygun fiyatli ürünleri paket paket almıştım sonra hepsi hediye oldu satıldı vs Smile pişman oldum. Öğrenci olduğun için özellikle ve 10 yıl boyunca öğrenci kalmayacagin için ömürlük stok yapmanı tavsiye etmem.
Okul biter işe girersin veya kurarsın bin liralık tek sabun bile alırsın / alabilirsin ama Arko ya 50 lira verdiysen üzülürüm çünkü bir proraso veya forum içi sample/örnek sabun alışverişi yapmak daha çok fayda saglardi kardeşim
@"lim10" üstadım iki üç günde bir oluyorum ama kardeşim de kullanıyor. Ona da baskı yapıyorum kullan da bitsin diye ama arko bildiğimiz gibi baya bereketli. Smile Memlekete giderken dedeme götürürüm birazını, çok seviyor arko sabunu.

@"mustbe" hocam trendyolda kuponla kargo dahil 12 tl gibi biseye geldi arkolar. Başka türlü kimse bana bir koli arko aldıramazdı. Elimden geldiğince yeni ürünler deneyip tecrübe etmek istiyorum, umarım kendimi çok kaptırmam. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Smile
D715-E4-CC-DDB3-4-BE5-AB8-B-8810-EB97-D9-A6.jpg
AC31-B0-FE-4-F78-4-EA6-8-C90-264-E8-AF4-E4-E7.jpg
497-BD2-D1-83-CF-46-A9-84-D4-45-D4-BCE24-BF8.jpg
(16/12/2020, Saat: 17:17)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlayan bir öğrenci için biraz fazla stokçu zihniyetle hareket etmiş olabilirim. Big Grin

C33sOG.jpg

o after shave'lerin performansini cok merak ettim acikcasi. kullandiktan sonra cilt turunuzu belirterek fikirlerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum
(16/12/2020, Saat: 17:17)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlayan bir öğrenci için biraz fazla stokçu zihniyetle hareket etmiş olabilirim. Big Grin

C33sOG.jpg

Yeni ürünler hayırlı olsun komşum. Arko sabunla birlikte gliserin almış olmanız çok isabetli olmuş. Gliserin Arko'yu daha kaliteli hale getiriyor.
Oumo Mother Lode 24mm Sentetik Fırça

DEC169-BF-CC05-4-F0-C-BFB0-D61328-C1-A53-E.jpg

Önerin için çok teşekkür ederim @osaka23 Onur Smile
Desteğin için teşekkür ederim @seydibaba Erdem Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: