En Son Ne Aldınız ?
@"oozturk" haklısınız hocam ama onları bizon vs ayı için saklıyorum, bu bpoiler kısmıydı.
@ismetaltan Kapitalist bizon elime ulaştı Büyükelçinin üzerinde imalat makina yağları dahi duruyor.

@gecays kanıma girdin. Keyifle güzel günlerde kullanalım inşallah.d372229cfcb3bfe0daa2f3636c85c8f3.jpgd2bddd021b16545fcad5ba4b37807081.jpgbd1af48a2f14316e89a4c3136f65c3a3.jpg

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm dostlara yeni ürünleri hayırlı olsun. Keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"shaving nick" iyi günlerde keyifli tıraşların daim olsun, rex hakikaten harika, tek eleştirilecek yanı o kutu ve ambalaj kısmı.
(07/10/2020, Saat: 12:06)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" iyi günlerde keyifli tıraşların daim olsun, rex hakikaten harika, tek eleştirilecek yanı o kutu ve ambalaj kısmı.
+1
Bu kadar para verince insan daha bir janjanlı ambalaj bekliyor. Ne bileyim biraz eskitme, ceviz yada zeytin ağacından bir kutu ömürlük olurdu. Alet ömürlük ama kutuyu at Sad
Bu arada raif komşum güle güle kullanın.
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/10/2020, Saat: 11:51)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ismetaltan Kapitalist bizon elime ulaştı Büyükelçinin üzerinde imalat makina yağları dahi duruyor.

@gecays kanıma girdin. Keyifle güzel günlerde kullanalım inşallah.

@"shaving nick" Keyifle kullan KArdeşim.
Beni klasik Tıraşa sen bulaştırdın.daha 5 ayda sıfır rex'in 2-3 katı yatırım yaptım.
Benim sana masraf yaptırmam ironi olmuş.

Ama herşey @"İsmetaltan" 'ın başının altından çıktı. O rex'i kıyıp yollayacaktı.
Abi onsuz yapamam izin dönemi sana feda olsun diyince merak uyandı Smile
evet o benim @"GecayS" Big Grin izinde yollayım dene diye demiştim ama. Dayanamadın benim suçum ne. Big Grin

@"Kacak" hocam,
"Bu kadar para verince insan daha bir janjanlı ambalaj bekliyor. Ne bileyim biraz eskitme, ceviz yada zeytin ağacından bir kutu ömürlük olurdu. Alet ömürlük ama kutuyu at Sad " tadından yenmezdi desem yeridir. neyse kadı kızının kusuru diyelim, nazarlık diyelim, olur öyle fazla şaapmamak lazım diyelim kendimizi avutalım.
(07/10/2020, Saat: 14:40)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Kacak" hocam,
"Bu kadar para verince insan daha bir janjanlı ambalaj bekliyor. Ne bileyim biraz eskitme, ceviz yada zeytin ağacından bir kutu ömürlük olurdu. Alet ömürlük ama kutuyu at Sad " tadından yenmezdi desem yeridir. neyse kadı kızının kusuru diyelim, nazarlık diyelim, olur öyle fazla şaapmamak lazım diyelim kendimizi avutalım.
Aman komşum hayaller paris ama gerçek hayat şırnak Wink
Dediğin gibi çok da şaapmayalım ama parisin yeri ayrı Wink

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/10/2020, Saat: 11:51)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ismetaltan Kapitalist bizon elime ulaştı Büyükelçinin üzerinde imalat makina yağları dahi duruyor.

@gecays kanıma girdin. Keyifle güzel günlerde kullanalım inşallah.

Güzel günlerde kullanın @shaving nick, hayırlı olsun, Rex gerçekten güzel bir alet
00111101
@"Kacak" hocam zamanında Hakkari Şemdinliydi bendede 2009/2011 dönemi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: