En Son Ne Aldınız ?
(01/10/2020, Saat: 23:43)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @jegal kullanmıştım o kolonyayı.2013-2014 gibi. Buruk bir kokusu vardı diye hatırlıyorum sonbahar için uygun olabilir ama elindeki ürün de muhtemelen o yıllardan kalmadır. Big Grin Herhangi bir bozulma emaresi yoksa kullanabilirsin, kolonya vs öyle çabuk bozulacak ürün değil. Bilhassa güneş görmüyorsa. Keyifle kullan.

@Asktm fırça hayırlı olsun. O Simpson yazısı sticker mı yoksa baskı mı ?

@kaanayhan komşum teşekkürler. Yazılar baskı sticker değil.
Jagen David London ecc2be97dc06a8d923a669c2b95b2478.jpg8a4f549891a2b11da1cffd193edbd10c.jpg

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
@"kaanayhan" Teşekkür ederim komşum bilgilendirdiğin için Smile
@"Berberbey" hayırlı olsun. Weishi nasıl bir markaysa milyon tane fasonu ve klonu var. Helal olsun vallahi Big Grin

Senin sakallarda çok memnun kalacağını sanmıyorum o makineyle. Agresif bir jiletle kombin etmeni tavsiye ederim üstadım. Umarım beğenirsin.
@kaanayhan bi razorock game changer değil. Ama deneyeyim nasıl bir aletmiş.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
Merhaba komşularım doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum.Islak tıraşa ara veren klasik tıraşa ilk kez başlayan biri olarak forumdan çok bilgi aldım emeğe geçen herkese teşekkür ederim.ilk defa tıraş sonrası cildim yanmadı bunu tıraş öncesi hazırlığa mı yoksa tıraş makinesine mi yoksa hepsine m, bağlayacağım bilemedim ve çok memnunum.tıraş setim bugün elime ulaştı resmini koymaya çalışacağım.Hoşçakalın.

[img]zg8gua.jpg[/img]
upload-success#
(03/10/2020, Saat: 15:16)kaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
34C ile güzel bir başlangıç olmuş komşum

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun.

Razorock Wunderbar...

20201003-161820-copy-1234x1539.jpg
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.
H & S Co P076 Sb ve Timeless polished Titanium 0.955953cd0c6ea13714269efe85bf11ac39.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(04/10/2020, Saat: 14:12)aobetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.
H & S Co P076 Sb ve Timeless polished Titanium 0.95
Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum hayırlı olsun, nereden temin ettiniz? İncelemenizi bekliyor olacağım.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: