Köpürtme Tası Önerileri
(07/09/2020, Saat: 20:26)Second pass Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum işte bu güzel, bunu alırım.
Zaman zaman A101 e geliyor komşum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/09/2020, Saat: 20:29)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaman zaman A101 e geliyor komşum.

Hemen siparişini verdim Big Grin
Yolo
(07/09/2020, Saat: 20:35)Second pass Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemen siparişini verdim Big Grin
Hayırlı olsun komşum. Güle güle kullanın.

(07/09/2020, Saat: 20:48)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim komşum. Sıze ve tüm foruma cümleten iyi akşamlar ve iyi tıraşlar dilerim.
Yolo
(07/09/2020, Saat: 15:55)Second pass Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım merhaba, konuyu doğru yere mi açtım emin değilim hatta bunun yüzünden uyarı da aldım ama Confused  neyse. Köpürtme kasesi olarak kullanabileceğim tırtıklı bir kap, kase önerisi almak için yazıyorum. Çünkü orjinalleri çok pahalılar. Teşekkür ederim.

Komşum uygun fiyatlı cok iş gören bisey isterseniz Migroslarda içi tırtıklı çini kaseler var. Daha profesyonel bisey isterseniz Prorasonun meshur yeşil renkli plastık bir kasesi var onu da önerebilirim. Daha üst düzey bışey isterseniz RAZORUS ta Edwin Jagger'in porselen kaseleri var. Benzerleri Mühlede de var. Köpürtme işinin zirvesi scuttledir. İsterseniz güzel bir scuttle de edinebilirsiniz.
(07/09/2020, Saat: 19:34)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [izliresim.com/ucwOjZ.jpg[/img][/url]
Şu kase varken bence maceraya gerek yok

Desenleri pütürlu olanlar veya sivri köşeleri olanlar fırça ömründen yer komşum
(07/09/2020, Saat: 21:22)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Desenleri pütürlu olanlar veya sivri köşeleri olanlar fırça ömründen yer komşum

Hayırlı olsun @Second pass komşum, güle güle kullanın ben çok memnunum. Dikkat edin kaynar su ile yıkamayın, içine kaynar su doldurmayın. Sterilize olsun diye ben kaynayan suyu içine doldurdum ve kase genleşmiş olacak ki kasenin sır tabakasında kılcal çatlaklar oluştu.

@mustbe komşum haklısınız, kasenin kabartmaları genel olarak geniş ve yumuşak kenarlı. Ama bazı yerlerinde küçük batıcı pütürler var. Köpük kivam aldıkça yüzeyle temas azalıyo ama başlarda dikkatli olunursa fiyat/performans olarak cok iyi
Fırçanın ömründen yemesi ? Elimdeki en eski domuz kılı fırça dedemden kalma 1960 üretimi ve hala kullanılabilecek durumda ama dede yadigarı diye kaldırdım dolaba. Benim en eski fırçam da 10 yıllık Jaguar 1071 o da ha keza öyle. Ömürden muhakkak yer neticede fiziksel anlamda bir sürtünme / aşınma olduğu bir gerçek ancak onun ömrü muhtemelen bizim ömrü de , çocuğumuzun ömrünü de savar Big Grin ( fırçanın kusurlu üretime sahip olmayıp kıl vs dökmediğini varsayıyorum)
(07/09/2020, Saat: 16:04)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=13000

Burda incelemsi yapılan sabunu köpürtmek için @"ahraz" üstadın kullandığı köpürtme tası çok ideal sanırım. Forumda çoğu kişi bu ürünü kullanıyor. Kendisi Eminönün de çok uygun fiyata bulunabileceğini belirtmişti sabun incelemesinin altına. O yüzden İstanbul da olan arkadaşlar şanslı. Bir dönem A101 e falan da gelmiş sanırım ama ben ne zaman girsem hiç denk gelemedim Smile o yüzden İstanbul a gidene kadar uzaktan bakıyoruz şimdilik. Bende Proraso nun köpürtme tası var fakat ağzı dar olduğu için fırça çok çarpıyor kenarlara. Ben çok verimli kullanamadım.
Cumartesi buluşmadan sonra Mısır Çarşısının içinden geçerken gördük. Tezgahın fotoğrafını çekmiştim.

Ama @Rob Bobstein komşumuzun verdiği linkteki ürün de güzel.

https://www.ilbaycinitaki.com/kase-11484

Scuttle da @mertsel komşumuzun yaptığı ürünler var. Gayet başarılı ve şık.73bf4c59b3491219a55b4f3124a54274.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Wink 
https://images.app.goo.gl/ALLZNatkEeK73A1C7

Şuan favorim bu kopurtme aleti. Sebeplerine gelince,
Kırılma derdi yok.
Baş parmak ile işaret parmagi boşluğuna güzelce oturuyor. Gayet ergonomik.
Hafif olduğundan dolayı elde yorgunluk yaratmıyor.
Yüzeyi mat ve zemini dalgalı olduğundan dolayı hızlı köpük oluşturuyor.
Yukarı doğru çapı genisledigi için fırça ile çalışırken köpüğü bu vesile ile altta toplayabiliyorsunuz.
İçinden çıkan fırça ile arabanın havalandirma kanallari güzelce temizleniyor.
5-7 tl lik fiyatıyla tam bir performans/fiyat canavarı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,080 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: