En Son Ne Aldınız ?
(20/08/2020, Saat: 11:39)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: H3KX96.jpg

@"kirmizibalik" komşuma SV edinmeme yardımcı olduğu için ve numuneler için çok teşekkür ederim. İlk SVsabunum oldu kendileri. Pişman olmayacağıma eminim.
Koku nasıl hocam? Buram buram geliyor mu koku?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
e5f530c5b517d78549fa650365ee179b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(20/08/2020, Saat: 14:16)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku nasıl hocam? Buram buram geliyor mu koku?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hafif baharatlı bir koku ama kapağı açar açmaz burnuma çarpıyor. Daha tıraş olma şansım olmadı. o zaman daha net anlaşılır ama kutusu bile çok güzel.
N932d7.jpg
(20/08/2020, Saat: 22:15)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

@mimaras sabunlarınızı güle güle tüketin. Gerçekten çok güzel tercihler. PUROS için bir inceleme bekliyoruz.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(20/08/2020, Saat: 22:40)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mimaras sabunlarınızı güle güle tüketin. Gerçekten çok güzel tercihler. PUROS için bir inceleme bekliyoruz.

Puro seven bir insan olarak bende çok merak ettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"korgunv" @"shaving nick" teşekkür ederim üstadlar.
Tütün tüketimiyle aram yoktur ama kokusuna bayılırım Smile Purosu o sebeple tercih ettim. Kullandıktan sonra nacizane bi değerlendirme yaparım. Saygılar.
IMG-1835.jpg

Razorock Artisan Puros
Saponificio Varesino Desert Vetive
@impaticaret teşekkürler
a2c80ddd-129f-43fb-af64-a496d862a1fe.jpg
Haircut and shave co
Titanium Grade 5, P076 SB
https://www.google.com.tr/search?q=Consu...i6_nuO2f3M

Bişey yazamadan göndere bastım kusura bakmayın bundan aldım ama bilmeyerek aldım letgodan slim adjustable zannettim ama slimin birebir kopyası sadece bir cm kadar uzun Sovyet üretimi consul diye ideal benzeri slim klonu çok yakından incelemedikten sonra slim olmadığı anlaşılacak gibi değil.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: