Günün Tıraşı (SOTD)
(16/08/2020, Saat: 16:11)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum nem terapisini tıraş sonrası olarak mi kullanıyorsunuz ve yüzdeki hissiyatı nedir ? Yağlı bir his mi bırakıyor yoksa tam olarak emiliyor mu ?

Saygılar Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolun komşum. Asıl alış amacım cilt temizliği ve tonikten sonra nemlendirme amaçlıydı. Fakat hızlı emildiği ve yağlı hissiyat bırakmadığı için sıcak havalarda balsam yerine tercih ediyorum. GC jawsı ilk kullanışımdı bayağı agresif geldi genel olarak sorunsuz bir tıraş geçirdim ama ne olur ne olmaz diye biraz cildimi nemlendirmek istedim. Smile
(14/08/2020, Saat: 17:44)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşum Jegal,

Gene bazı mesajlar verdiğin SOTD paylaşımın da provakatif tarzının devamını görüyorum. Bu forumun akıllı yaramaz çocuğu gibisin. Ama bil ki ne tek akıllısı sensin, ne de en akıllısı.

İster koruma barsız tıraş ol, ister kremsiz, sabunsuz, bizi zerre ilgilendirmez. Kimseyi de bağlamaz. Ama yazdığımın cevabı olarak bem aslında böyle de tıraş oluyorum dercesine paylaşımın, ve tüm komşularıma yazarken altı çizgili ifaden hoş da değil şık ta değil. Bu kafa ile gidersen daha bu forumda çok tepki alırsın.

Sıhhatler olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese selamlar, uzun zamandır bazı nedenlerden dolayı forumdan biraz uzak kaldım. Daha doğrusu uzaktan takip ettim diyelim. Son bi kaç mesajında jegal nickli üyeyin sert tepkiler aldığını fark ettim. Öncesini bilmiyorum doğrusu forumda çok eski sayılmam daha iki sene bile olmadı. Paylaşımları sadece bana mı anormal gelmiyor. Ben şahsen ilgimi çektiği için hepsini inceliyorum ve hoşuma da gidiyor. Neden bu kadar tepki aldığını pek anlayamadım doğrusu.Yanlış anlaşılmak istemem sacece merakımdan yazdım.

Herkese keyifli tıraşlar Smile
PSX-20200816-200222.jpg

Herkese keyifli tıraşlar.

Fotoğrafta yok ama jilet; gilette yeşil paket.
Fırça yaqi sentetik, 3one6 makine, SV CUBEBE sabun.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(16/08/2020, Saat: 18:49)Selmansaygii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selamlar, uzun zamandır bazı nedenlerden dolayı forumdan biraz uzak kaldım. Daha doğrusu uzaktan takip ettim diyelim. Son bi kaç mesajında jegal nickli üyeyin sert tepkiler aldığını fark ettim. Öncesini bilmiyorum doğrusu forumda çok eski sayılmam daha iki sene bile olmadı. Paylaşımları sadece bana mı anormal gelmiyor. Ben şahsen ilgimi çektiği için hepsini inceliyorum ve hoşuma da gidiyor. Neden bu kadar tepki aldığını pek anlayamadım doğrusu.Yanlış anlaşılmak istemem sacece merakımdan yazdım.

Herkese keyifli tıraşlar Smile

Merhaba komşum, açıkçası ben de eski muhabbetleri takip etmedim ancak yakın dönemde jegal'e yapılan çıkışlar bana pek normal gelmiyor, sıradan gayet kibarca yazdığı postlara verilen tepkiler beni çok şaşırtıyor. Benim anladığım bu arkadaşın suçu banyo sabunu ve koruma barsız tıraş olmak.. Burası bir forum her çeşit insan var, herkes fikrini beyan edip kendine has bir şekilde hayatını idame ettirmekte özgür, bu şekilde de tıraş olanlar da tıraş oluyor, bence yadırgayacak bir durum yok. Bu şekilde tıraş olduğu için "Seninle olmak istemeyen komşularımız var" diyip ötekileştirmek, bilemiyorum bu tepkiler bana aşırı geliyor, burası belli bir zümrenin malı, yurdu değil, herkes bu foruma üye olabilir, tüm üyelere saygı duymalıyız. Altta yatan başka bir durum var mı bilemiyorum, ben de merak ediyorum.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
84fb1ed35af48270581a3f580e563229.jpg
Razorock GameChanger 0.84, Treet King, Florena Tıraş Kremi, Old Spice whitewater

GC .84’ün neden efsane olduğunu anladım. [mention]tarkaner [/mention] beye teşekkürler. Video bugün yayında olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Herkese sıhhatler olsun..

Haward Tıraş Aleti
Voskhod Jilet (ilk kullanım)
Yaqi 26mm Sentetik Fırça
Tobs Avokado Tıraş Kremi

9d5eeb25e6b19f0120f6d31a973b6ded.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(16/08/2020, Saat: 22:31)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese sıhhatler olsun..

Haward Tıraş Aleti
Voskhod Jilet (ilk kullanım)
Yaqi 26mm Sentetik Fırça
Tobs Avokado Tıraş Kremi

9d5eeb25e6b19f0120f6d31a973b6ded.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ahbap komşum bu haward tıraş aletinin kesimi nasıldır?
@Asktm komşum, ben de ilk defa kullandım. Aliexpress'ten almıştım, haftaiçi geldi. Daha önce hiç Haward kullanmamıştım. Bu model yeni sanırım. Agresif bir kesimi var, jileti yüzde hissettiriyor. Günlük tıraşta yorabilir ama en az 2-3 günlük sakalda iyi iş yapar. Benim de 3 günlük sakalım vardı. Keserken çıtır çıtır kesme sesi ile de mest etti :-) Jilet tutuşu dengeli. Yan taraflardan da taşma yapmıyor.
Şimdi sakallar düşünsün 4594e6952a46644cca591f5f3080631f.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/08/2020, Saat: 23:05)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Asktm komşum, ben de ilk defa kullandım. Aliexpress'ten almıştım, haftaiçi geldi. Daha önce hiç Haward kullanmamıştım. Bu model yeni sanırım. Agresif bir kesimi var, jileti yüzde hissettiriyor. Günlük tıraşta yorabilir ama en az 2-3 günlük sakalda iyi iş yapar. Benim de 3 günlük sakalım vardı. Keserken çıtır çıtır kesme sesi ile de mest etti :-) Jilet tutuşu dengeli. Yan taraflardan da taşma yapmıyor.

İlgimi çeken bir aletti komşum paylaşımınız için teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,700 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,352 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,565 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,808 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,253 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,032 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: