Zaza Ahşap Saplı Ustura
Komşular merhaba,

çok güzel gözüken bu jiletli usturayı kullanan var mıdır?[mention]Lord Sparhawk [/mention] komşum ufak bir bilgi verebilir misiniz?

7574ff5653a346da1cf8bb30691d8a72.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"shaving nick" Raif komşum ustra ile tıraşlara mı başladın
Daha çok deneme çalışmaları diyelim. Hevesim var doğrudur Smile

Bu tarz usturalar bana göre biraz kaba geliyor. Avuç içindeki köpüğü kavramıyor. Jillet takıp çıkarması rahat. Üstdeki kelepçe zamanla gevşeme yapabilir. Tıraş esnasında açılacakmış gibi hissediyorum.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
(11/08/2020, Saat: 13:25)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz usturalar bana göre biraz kaba geliyor. Avuç içindeki köpüğü kavramıyor. Jillet takıp çıkarması rahat. Üstdeki kelepçe zamanla gevşeme yapabilir. Tıraş esnasında açılacakmış gibi hissediyorum.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısınız komşum, ticari kullanım gibi sık durumlarda gevşeme yapabilir. bireysel kullanım icin en mantıklı seçim gibi düşündüm ve sipariş verdim. Geldiği zaman yorum yapacağım.

(11/08/2020, Saat: 13:37)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız komşum, ticari kullanım gibi sık durumlarda gevşeme yapabilir. bireysel kullanım icin en mantıklı seçim gibi düşündüm ve sipariş verdim. Geldiği zaman yorum yapacağım.

Komşum öncelikle hayırlı olsun. Yazınızı geç gördüm. Ben kullanmaktayım bu usturadan. Favori ve bıyık düzeltme için ince rötuşlar için kullanıyordum bu usturayı. Şuan komple sakal için kullanmaktayım.
3 aydır kullanıyorum ve maalesef ahşap sapı gevşiyor. Jileti tutturan kısım gayet başarılı fakat ahşap sapı sedef ve ali bıyıklı ne yaşıyorsa aynısını yaşıyor. Başka almak isteyen arkadaş var ise bilgi vermesi açısından büyük eli olan insanlar için pek uygun değil. Metal kısmı kısa biraz. Ağırlık olarak dengeli.
Sonuç olarak alınıp kullanılabilecek bir ustura. The bluebeards revenge yada Parker Srx bulamadığım için almıştım ben. Ama bu ikisine sahip olduğumda koleksiyonda çok hoş durucaktır.
(12/08/2020, Saat: 09:13)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öncelikle hayırlı olsun. Yazınızı geç gördüm. Ben kullanmaktayım bu usturadan. Favori ve bıyık düzeltme için ince rötuşlar için kullanıyordum bu usturayı. Şuan komple sakal için kullanmaktayım.
3 aydır kullanıyorum ve maalesef ahşap sapı gevşiyor. Jileti tutturan kısım gayet başarılı fakat ahşap sapı sedef ve ali bıyıklı ne yaşıyorsa aynısını yaşıyor. Başka almak isteyen arkadaş var ise bilgi vermesi açısından büyük eli olan insanlar için pek uygun değil. Metal kısmı kısa biraz. Ağırlık olarak dengeli.
Sonuç olarak alınıp kullanılabilecek bir ustura. The bluebeards revenge yada Parker Srx bulamadığım için almıştım ben. Ama bu ikisine sahip olduğumda koleksiyonda çok hoş durucaktır.

Komşum teşekkürler bilgi için, fotoğrafta sapına oranla metalin kısa olduğu belli. Şiz söyleyince dikkatimi cekti. Ellerim büyük sayılır Bakalım birlikteliğimiz nasıl olacak?

(12/08/2020, Saat: 13:21)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum teşekkürler bilgi için, fotoğrafta sapına oranla metalin kısa olduğu belli. Şiz söyleyince dikkatimi cekti. Ellerim büyük sayılır Bakalım birlikteliğimiz nasıl olacak?

Ben seviyorum kendilerini komşum. Elite sayılabilecek ilk jiletli usturam olur kendileri kutusu filan çok hoş sapını kaliteside öyle. Son olarak eklim sapı öyle görüşünüzü filan kapatmıyor umarım çok memnun kalırsınız Smile
(12/08/2020, Saat: 16:59)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben seviyorum kendilerini komşum. Elite sayılabilecek ilk jiletli usturam olur kendileri kutusu filan çok hoş sapını kaliteside öyle. Son olarak eklim sapı öyle görüşünüzü filan kapatmıyor umarım çok memnun kalırsınız Smile

Komşum ilk tıraşımı kargo gelir gelmez oldum. Sabun olarak ciddi kaliteli olduğunu düşündüğüm tabac, jilet olarak Derby Usta, after shave olarak Yeniçağ Limon kolonyası kullandım.

Kolonya döktüğüm zaman berberde olduğum traşa göre daha az yanma oldu. Hiç kesik de yok.

Sapı ahşaptan oyularak yapılmış, kelepçesi oldukça sıkı, üzerinde marka lazerle işlenmiş. Elde ki hissiyatı oldukça premium.

Metal sapın kısa olması ilk başta endişe vermişti. Ancak tersine hakimiyet avantajı sağladı.

Özetle ben bu jiletli usturayi çok sevdim. N11’den aldığım Tarko Solingen usturayla kendime eziyet ediyormuşum.

(12/08/2020, Saat: 20:00)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ilk tıraşımı kargo gelir gelmez oldum. Sabun olarak ciddi kaliteli olduğunu düşündüğüm tabac, jilet olarak Derby Usta, after shave olarak Yeniçağ Limon kolonyası kullandım.

Kolonya döktüğüm zaman berberde olduğum traşa göre daha az yanma oldu. Hiç kesik de yok.

Sapı ahşaptan oyularak yapılmış, kelepçesi oldukça sıkı, üzerinde marka lazerle işlenmiş. Elde ki hissiyatı oldukça premium.

Metal sapın kısa olması ilk başta endişe vermişti. Ancak tersine hakimiyet avantajı sağladı.

Özetle ben bu jiletli usturayi çok sevdim. N11’den aldığım Tarko Solingen usturayla kendime eziyet ediyormuşum.

Güle güle kullan Raif kardeşim.

Meharet usturada olsa evde ne Feather ler, Via Barberia lar, vs var. Ama iş bilekte. Eline sağlık ki olmuş, alışmış elin. Keyfin daim olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,375 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 974 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,759 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Zaza Focus R21 jilet tutma Oldstyle 16 5,963 26/07/2022, Saat: 17:35
Son Yorum: trustalt
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,634 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,270 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: