Tabac Tıraş Sabunu
(05/07/2020, Saat: 18:33)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandal ağacı seviyorsanız tabac da seversiniz
İkisinin ortak yanı kremsi pudramsı vanilyamsı bir tonla yumuşatılmış olması
Sandal ağacı kokuları klasik ağaç kokularının yumuşak hali
Tabac klasik tütün kokularının yumuşak hali

kesinlikle katılıyorum, proraso sandal sonrasında almıştım bende tabac'ı ve pişmanlığım refil olarak almıştım zamanında kasesini alıp almama konusu hala aklımda. Big Grin

elinde boş tabac casesi olan varsa ücreti mukabilinde alabilirim.
kaseli tabac almalı o zaman
ne mutlu türküm diyene !
(05/07/2020, Saat: 19:29)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kaseli tabac almalı o zaman

tabiki seçim sizin hocam ama ben güya çok tasarruf ettim diye mutlu olmuştum ama hala tabac gördükçe SOTD başlığında bi tetiklenme oluyor içimde ufak ufak.
bütçeyi sarsmıyo elveriyosa bence o kasenin estetiği bile yeterli.
@İsmetaltan sabun bitince 120 kâğıttan bırakıyım kâseyi Big Grin Big Grin
Şaka bir yana gerçekten afilli, orjinal, göze çok hoş görünen bir kâse. Sadece sabunun sonlarına doğru fırça takır tukur çarpıyor o kısmı gıcık.
Ben de arada kalıp kaseli almıştım. İyi ki de öyle yapmışım diyorum. Çünkü ömür boyu kullanacağım, bittikçe refill olanını alarak devam edeceğim bir sabun. Kase de şık bir kase. Banyoda güzel bir aksesuar gibi duruyor. Kokusu benim için müthiş bir koku. Geleneksel tıraş kokusu benim için tabac kokusudur. Ancak kışlık bir koku olduğunu düşünüyorum. Belki sonbaharda ya da kışa doğru alıp kullanmanız daha iyi olabilir. Şu an sıcaklarda pek gitmeyebilir kokusu. Bu da sizi yanıltabilir.
(05/07/2020, Saat: 22:35)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan sabun bitince 120 kâğıttan bırakıyım kâseyi Big Grin Big Grin
Şaka bir yana gerçekten afilli, orjinal, göze çok hoş görünen bir kâse. Sadece sabunun sonlarına doğru fırça takır tukur çarpıyor o kısmı gıcık.

Sana feda olsun samet hocam 120 lira.

Alacam birazdan mustafa beye soruyum varsa. Big Grin
Tabac kaseli ile stick arasında gerçekten fark varmı stick konusunda kaselinin çok daha iyi olduğunu yazmışlar bende ucuz bulunca 2 adet stick aldım fakat hiç anlaşamadım köpük yapısındanmıdır nedir tahriş yaşadım birini bir arkadaşıma verdim diğerinide fırça break in de kullandım acaba bu kadar beğenilen sabunun kaselisini almalımıyım.
Şu an haslinger mühle be proraso beyazdan gayet memnunum.
(05/07/2020, Saat: 23:21)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana feda olsun samet hocam 120 lira.

Alacam birazdan mustafa beye soruyum varsa. Big Grin

İsmet hocam keşke sana tabac numune göndereydim, aklıma takıldı. Severek kullanıyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende tabac fanıyım,bana hiç öyle yaşlı kokusu gibi gelmedi ve aldığım koku hacı misi degilde sanki damla sakızı kokusu geliyor koku duyum mu bozuk ne Smile Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@İsmetaltan eyvallah baba, ordan fırsatçı gibi görünebilirim şuan ama bir fırsat çıkmış önüme, ekmeğimizdeyiz bizde ne yapalım Wink Big Grin Big Grin Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 260 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,064,114 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,480 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 855 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,003 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,471 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,578 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,479 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,887 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,587 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: