En Son Ne Aldınız ?
(03/05/2020, Saat: 15:21)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen haftalarda n11'de denk gelmem ile fiyatı uygun olunca denemek için almıştım. Lord ve Shark aynı fabrikada üretildiği için sanırım Lord L6 alet ile aynı kafaya sahip. Tıraşı gayet yumuşak ve etkili. Yanında gelen Shark platinum ile bu gün ki tıraşımda kullandım. Gayet temiz ve konforlu bir tıraş çıkarttı. Ağırlık olarak da beklediğimden ağır çok hafif değil  fakat sapını pek beğenmediğim için farklı saplar takarak kullanıyorum. Kafa, malzeme kalitesi olarak yeterli kalitede. Belli noktalarda çapaklar olsa da ağırlığı güzel ve malzeme kalitesi gayet yeterli. Bence günlük tıraşta yüzü yormayan bir alet . 3 4 günde bir kullanımda da gayet memnun kaldım. Uygun fiyatlı alet arayan komşularıma tavsiye ederim.

Hocam jilet alete oturuyormu tam olarak bende sipariş veresim geldi bi yamukluk çarpıklık yoksa alıcam bide öle kapalı pakettemi geliyor fotodaki gibi
@DenizKSK Komşum berber dükkanı mı açıcaksın maşallah ekipmanların hayırlı olsun
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
0750dbdfaf349fff3496085d767b47e4.jpg
Hediye için çok teşekkür ederim izbe komşuma

"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Yeni ürünler hayırlı olsun .
760d20761ec119bd6cbc059dafbe42f9.jpg
Zwilling J. A. Henckels Friodur 6/8

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
The Riddle of Steel
CharcoalGoods'a rhodium kaplama cok yakisti,
En yakisikli aletim oldu:

icm-fullxfull-254597615-6xffx390nwo4k0kskkok.jpg

icm-fullxfull-254597607-9xwades8ks0so8o8skwo.jpg
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Keyifli tıraşlar.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(06/05/2020, Saat: 03:55)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: CharcoalGoods'a rhodium kaplama cok yakisti,
En yakisikli aletim oldu:

Hayırlı olsun sağlıkla kullanın Smile
Varsa kaplama öncesi fotoğrafını da ekleyebilir misiniz yanına?
(06/05/2020, Saat: 04:35)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun sağlıkla kullanın Smile
Varsa kaplama öncesi fotoğrafını da ekleyebilir misiniz yanına?

Pirinc aleti kullanmak zor oluyor, surekli temizleme istiyor.

1587696524448.jpg
Bütün komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.

@CK89 komşum çok yakışıklı olmuş dediğiniz gibi, bende çok beğendim. Güzel günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: