ToptanTr.com
Tüm komşularımıza hayırlı olsun kartelalar. Sanırım çoğunluk 2+ kartela stokladı Big Grin
Keşke sarı ve siyah 7 o'clock bıçaklar da olsaydı.
"A Samurai always wears two swords."
(03/04/2020, Saat: 14:39)Wolfskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar, bütün ürünler ayni fabrikada üretiliyorsa, ürünler arasinda ne fark var acaba?

Bu sorunun sihirli bir cevabı yok komşum ama şöyle düşünün.

Bir çamaşır makinasına ihtiyacınız var. Aynı fabrikada üretilen 1400 devir olan da var 800 devir olan da. Kullanım amacınıza, bütçenize, markanın (ve alt markalarının) güvenilirliğine, hatta kullanıcı yorumlarına göre karar vereceksiniz. Bereket, çok cüz'i ödemelerle farklı jiletleri deneyimleme şansımız var.

Forumdan bir üstadımızın detaylı yazısının linki aşağıdadır. Keyifli tıraşlar.

http://tiraskeyfim.blogspot.com/2011/10/...etler.html

(03/04/2020, Saat: 15:05)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımıza hayırlı olsun kartelalar. Sanırım çoğunluk 2+ kartela stokladı Big Grin
Keşke sarı ve siyah 7 o'clock bıçaklar da olsaydı.

İştahımı biraz da onlara saklıyorum. Cool
(03/04/2020, Saat: 14:18)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gelen ekipler ile takım tamamlandı bende de. Big Grin Gömlek dolabının iç kapağını onlara verdim.

J4nUl1.jpg

@Kiwi21 gel hele gel
Deniz komşum adreside aldık tamam olacak bu iş saatlerin yerini öğrendik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Big Grin Devrim abi, Seiko'ları paylaşalım. Big Grin
"A Samurai always wears two swords."
Yedekler de geldi Smile

DD8-F92-DA-5-FB8-4-DAB-A53-C-6026236-AB080.jpg
Platinum ile Silver Blue alan komşularım ikisinide denediyse yorumunu yazabilir mi. Hangisinin performansı daha iyi
...King Of The North SAMSUNSPOR...
Platinum oldukça keskin komşum.
(03/04/2020, Saat: 16:22)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Platinum ile Silver Blue alan komşularım ikisinide denediyse yorumunu yazabilir mi. Hangisinin performansı daha iyi
Savaş çıksa bu kadar stok yapılmaz ki komşular Big Grin
Bende sipariş verenler kervanına katılmış bulunmaktayımBig Grin haydi hayırlısı ile artık.
Denemeden stok yapmayi dusunmuyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: