En Son Ne Aldınız ?
Güzel traşlarınız olsun cümleten
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, güle güle kullansınlar.
@Fenotip komşum, MdC'yi Cem Bey komşumuz aldı biz de 3 kişi bölüştük. Ama İmpa'da orjinali vardı en son yanılmıyorsam, belki de satılmışta olabilir.
"A Samurai always wears two swords."
(01/04/2020, Saat: 00:50)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Fenotip komşum, MdC'yi Cem Bey komşumuz aldı biz de 3 kişi bölüştük. Ama İmpa'da orjinali vardı en son yanılmıyorsam, belki de satılmışta olabilir.

Anladım komşum iyi günlerde kullanın, baktım da tükenmiş, bu salgında da sipariş vereceklerini sanmıyorum. Galiba uzun bir süre bekleyeceğiz.
(01/04/2020, Saat: 00:12)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben butun urunler icin @gartbnx e tesekkur ederim Big Grin

Digerlerlerini onun WCS indirim kuponuyla aldim. Big Grin

Masallahi var.
Senden ricam kullanim sonrasi omega evo’yla ilgili fikrini beyan edebilirsen cok sevinirim.
Thumbs Up 
(01/04/2020, Saat: 01:26)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masallahi var.
Senden ricam kullanim sonrasi omega evo’yla ilgili fikrini beyan edebilirsen cok sevinirim.

Yarin denerim. http://www.geltir.com/images/icons/thumbsup.png

Knoti 28mm. Free Loftu 52mm bendeki.
Backbone Simpsondan biraz daha az, daha kolay aciliyor. Killari Simpsondan kalin, Muhleden Ince.
Bence tam simpson muhle arasi bu.
20200330-102208.jpg

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@tarkaner Tarkan Abi kusura bakma lütfen mesajını geç gördüm. Güzel günlerde kullan Abim.
@CK89 Cem kardeşim Mehmet Evo'yu sorup onu aradan çıkarmış ama benim asıl merak ettiğim Karve. Forumda bu alete sahip olan tek kişi sensin sanırım. O yüzden yorumunu mutlaka bekliyorum. Youtuber'ların çoğu bu alete bayılıyorlar. Hatta izlediğim 5,4,3,2,1 videolarının çoğunda 2 aletten birisi Karve idi. Yorumunu bizimle paylaşırsan çok sevinirim. Hayırlı olsun yeni ekipmanların, güzel günlerde kullan.
@turkoglum13 gardaşım elin Amerika'lara kadar uzanıyor. Namını boşa yürütmüyorum Big Grin Big Grin
Arkadaşlar cümleten hayırlı olsun aldıklarınız. Güzel günlerde kullanın...
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar.
Yeni Urunlerinizi İyi ve Guzel Gunlerde Kulanın Dostlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: