Mühle Rocca
(24/03/2020, Saat: 20:20)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni v4'lerde bu sorun var mı acaba.
Paketi açılmamış bir v4'üm var şu an.

Sanmıyorum olacağını, konu içerisinde geçmişi okursanız dikdik üstat açıklamalarda bulunmuş v4 üretimi için.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Size çok teşekkür ederim. Derby usta ile benimle savaşan rocca, nacet ile çok uysallaştı. Tek sıkıntı az bir miktar kaşıntıya neden oldu.

(24/03/2020, Saat: 12:27)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca+Nacet ben çok beğendim komşum. Alet zaten ağır. Hiç bastırmadan aletin ağırlığı ile yüzünüzde gezdirdiğinizde mükemmel temiz iş çıkarıyor. Bir de konforlu.
Hem Rokka'sı hem de Ej 3one6'sı olan komşular bi karşılaştırma rica etsek mümkün müdür? Hazır ikiside stoklarda varken.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Muhle shaving'den bir adet aldım.
Dün açtım paketi, vidasını açtım. Şöyle bir sağına soluna baktım sorun yoktu. Sonra tekrar vidalamaya çalışırken gacur gucur ederek vidalandı. Cida boşluğunda sap kısmında ciddi miktarda çapak vardı. İlk başta diş fırçasıyla çapakları temizleye çalıştım. Sonra çapakların vidaların iç kısmında olduğunu fark ettim. Havşa ciddi derecede zarar görmüş veya işlem aşırı dikkatsiz ve hızlı yüksek ihtimalle de soğutma sıvısı veya yağlayıcı kullanılmadan yapılmıştı. Havşa sanırım körmüş, bunu üretip değiştirmişler veya bundan sonrakinde kırılmış öyle değiştirmişler.
Torna tezgahı falan çok kullandım bu güne kadar, dişte açtım yuva da. Normalde bu durumdaki sapı ben kaliteye bile göndermem onlar da baksınlar diye tekrar yaparım.
Birkaç kez vidalayıp açtım biraz daha iyi hale geldi ancak bu sefer de vida sıkılmadığı sürece aşırı gevşek oturmaya başladı. Mühleye yazdım böyle böyle diye. Anlayışla karşıladılar gönderin bakalım çok nadiren karşılaşıyoruz size denk gelmiş dediler. Bugün sarıp sarmalayıp tekrar gönderdim.

Evdeki edwin jagger r89 yağ gibi vidalanıyor, sap yarım cidalanınca bile çok az oynuyor. Rocca aşırı pürüzlü vidalanıyor ve sap yarı vidalanınca ciddi derecede oynuyor. Bakacağız artık duruma.
(25/03/2020, Saat: 21:26)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem Rokka'sı hem de Ej 3one6'sı olan komşular bi karşılaştırma rica etsek mümkün müdür? Hazır ikiside stoklarda varken.

Ben iki başlıktan birinde karşılaştırmıştım. Benim oyum açık ara 3one6'dan yana komşum. Roccanın neden sevildiğini anlayabilmiş değilim. 3one6'nın en güzel özelliği jilet seçmemesi. Kör jiletle de keskin jiletle de güzel tıraş çıkarıyor. Rocca'da ne yaparsam yapayım noktasal kanamaların önüne geçemedim.
(25/03/2020, Saat: 22:18)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben iki başlıktan birinde karşılaştırmıştım. Benim oyum açık ara 3one6'dan yana komşum. Roccanın neden sevildiğini anlayabilmiş değilim. 3one6'nın en güzel özelliği jilet seçmemesi. Kör jiletle de keskin jiletle de güzel tıraş çıkarıyor. Rocca'da ne yaparsam yapayım noktasal kanamaların önüne geçemedim.
Rocca başlık var bende zaten o zaman, Ej üzerinde yoğunlaşayım. Çok teşekkür ederim Smile

(25/03/2020, Saat: 22:20)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca başlık var bende zaten o zaman, Ej üzerinde yoğunlaşayım. Çok teşekkür ederim Smile

Rica ederim. Elinizde çelik sap varsa alüminyum saplı olan 3one6 öneririm. Dengesi çok iyi oluyor. Ha çelik sap yoksa illa çelik alacağım diyorsanız orasını bilemem.
Çelik sap yok ama olabilir. Kuzenim abd den geliyor bugün 17 00 de uçağı var Türkiye'ye. Gc Jaws siparişi vermiştim kargo dağıtımda ama hala teslim edilmedi umarım yetişir evden çıkmadan, yok böyle stres Smile

(25/03/2020, Saat: 21:43)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle shaving'den bir adet aldım.
Dün açtım paketi, vidasını açtım. Şöyle bir sağına soluna baktım sorun yoktu. Sonra tekrar vidalamaya çalışırken gacur gucur ederek vidalandı. Cida boşluğunda sap kısmında ciddi miktarda çapak vardı. İlk başta diş fırçasıyla çapakları temizleye çalıştım. Sonra çapakların vidaların iç kısmında olduğunu fark ettim. Havşa ciddi derecede zarar görmüş veya işlem aşırı dikkatsiz ve hızlı yüksek ihtimalle de soğutma sıvısı veya yağlayıcı kullanılmadan yapılmıştı. Havşa sanırım körmüş, bunu üretip değiştirmişler veya bundan sonrakinde kırılmış öyle değiştirmişler.
Torna tezgahı falan çok kullandım bu güne kadar, dişte açtım yuva da. Normalde bu durumdaki sapı ben kaliteye bile göndermem onlar da baksınlar diye tekrar yaparım.
Birkaç kez vidalayıp açtım biraz daha iyi hale geldi ancak bu sefer de vida sıkılmadığı sürece aşırı gevşek oturmaya başladı. Mühleye yazdım böyle böyle diye. Anlayışla karşıladılar gönderin bakalım çok nadiren karşılaşıyoruz size denk gelmiş dediler. Bugün sarıp sarmalayıp tekrar gönderdim.

Evdeki edwin jagger r89 yağ gibi vidalanıyor, sap yarım cidalanınca bile çok az oynuyor. Rocca aşırı pürüzlü vidalanıyor ve sap yarı vidalanınca ciddi derecede oynuyor. Bakacağız artık duruma.

Bugün yeni roccam geldi. Gerçekten gönderdiğimle arasında dağlar kadar fark var.
Benim şansım çok kötüdür, 1 tencere yemekte 1 tane kemik olsa kesin benim tabağımda çıkar.
Artık gönül rahaglığıyla rocca alabilirsiniz ben sorunlu olanı çoktan aldım Big Grin

Muehle-shaving'e de çok teşekkür ederim. Gayet hızlı çözdüler sorunu hatta sırf siz huylandıysanız bile değişiriz gerekirse dedi beyfendi. Çok memmun kaldım.
(28/03/2020, Saat: 13:15)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yeni roccam geldi. Gerçekten gönderdiğimle arasında dağlar kadar fark var.
Benim şansım çok kötüdür, 1 tencere yemekte 1 tane kemik olsa kesin benim tabağımda çıkar.
Artık gönül rahaglığıyla rocca alabilirsiniz ben sorunlu olanı çoktan aldım Big Grin

Muehle-shaving'e de çok teşekkür ederim. Gayet hızlı çözdüler sorunu hatta sırf siz huylandıysanız bile değişiriz gerekirse dedi beyfendi. Çok memmun kaldım.

Güle güle kullanın sorununuzun çözülmesine sevindim komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 807 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,104,343 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,528 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 743 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,031 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,926 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Muhle R89 Prometheus 524 508,154 03/02/2022, Saat: 16:12
Son Yorum: crsm
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,429 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,161 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,588 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: