Arko Tıraş Sabunu
Bu başlığı okudukça Arko kullanasım geliyor sonra çabuk kuruduğu ve cildimi de gerdiği aklıma geliyor çabuk vazgeçiyorum Smile Ama evde hali hazırda bir sürü arko stick var.
(01/11/2019, Saat: 09:56)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlığı okudukça Arko kullanasım geliyor sonra çabuk kuruduğu ve cildimi de gerdiği aklıma geliyor çabuk vazgeçiyorum Smile Ama evde hali hazırda bir sürü arko stick var.

Merak etmeyin yalnız değilsiniz komşum bende aynı durumdan müzdaribim. Ne yazık ki tedavisi henüz bulunamadı  Rolleyes  Big Grin
(01/11/2019, Saat: 09:56)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlığı okudukça Arko kullanasım geliyor sonra çabuk kuruduğu ve cildimi de gerdiği aklıma geliyor çabuk vazgeçiyorum Smile Ama evde hali hazırda bir sürü arko stick var.
Ben de 2 akşam önce okudum, kullandım hiç farkında olmadan o gece. Sonuç yine tatmin etmedi ama koku nostaljisi amorti misali teselli oldu.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(30/10/2019, Saat: 16:38)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko benimde hem ilk sabunum hem de her zaman elimin altında bir tane mutlaka vardır. Ama stok yapmaya hiç gerek duymuyorum. Çünkü Türkiye'nin en ücra yerine bile gitseniz, arko bulunuyor. Big Grin

Komşum fiyatı altınla yarışıcak neredeyse Big Grin , 5 6 ay öncesine kadar migroslarda 3 tl iken şimdi 5 tl gittikçe de artmakta.

Ben migrosun günübirlik olan bir indirimine denk geldim 2.5 tlye düşürmüşler arko sabunu 5 tane aldım.Sonraki gün baktığımda 5 tlye geri çıkarmışlardı. Tongue
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Normalde kopuk icin krem tercih ederdim. Bir degisiklik yapip 2 adet arko sabunu porselen kaba berberbey in tarif ettigi sekilde bastim ve son tirasimda kullandim.
Arko sabun cildime cok iyi geldi bir parlaklik katti Nivea kremde bu parlaklik olmuyordu. Cok zengin icerikli sabun ve kremler belki iceriklerinden dolayi cildi gereksiz yoruyor. Belkide en guzeli en sadesi. Hergun kullanmak cildi kurutabilir deneyip gorecegiz. Ben cok memnun kaldim ve cok begendim.
(03/11/2019, Saat: 22:37)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum fiyatı altınla yarışıcak neredeyse Big Grin , 5 6 ay öncesine kadar migroslarda 3 tl iken şimdi 5 tl gittikçe de artmakta.

Ben migrosun günübirlik olan bir indirimine denk geldim 2.5 tlye düşürmüşler arko sabunu 5 tane aldım.Sonraki gün baktığımda 5 tlye geri çıkarmışlardı.
Komşum çağdaş marketlerde ve ankaradaki yunus marketlerde 3.45 tl.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile 
city gross da fiyatı 2.90 komşum Big Grin
Tiras sonrasi makine ve fircadaki sabun kalintisi (beyaz tortu) acisindan degerlendirildiginde arko sabunun su zamana kadar kullandiklarim arasinda daha fazla biraktigini farkettim
Fiyatı uygun ve köpüğü bol bir sabun. En ucuzu değil tabii efsane olduğunu düşündükleri için ve reklamı sağlam olduğu için normal fiyatta. Derby çubuk çok daha uygun. Çabuk kuruması olmasa herşeyi gayet güzel.
Konu ilk açıldığında evyapa mail atanlar olmuş, ürünün çeşitlendirilmesi talep edilmiş. Üzerinden 10 yıl geçmiş arko da tık yok. Mevcut ürün kesinlikle güzel, ama keşke mentollüsü falan da olsa diyor insan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,259 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 631 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 843 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,362 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,409 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,230 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,967 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,710 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: