Arko Tıraş Kremleri
Arko comfort(turuncu) un kokusu ve kullanımı benim hassas cildime uymadı.
(07/01/2020, Saat: 14:34)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dalan için ben bir marketteki bütün dalanları aldım benden de alan baya bir komşumuz oldu hiç biri geri dönüp ya ben bundan vazgeçemiyorum kullandığım en iyi krem bu lüften hepsini alalım demedi Smile

Aaa komşum ben aldım ya iki sefer halen çok severek kullanıyorum.
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(07/01/2020, Saat: 14:34)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum bence tasadüfler silsilesi olmuş birazSmile

bizim şirketler piyasayı yabancılardan daha iyi bilirler karlılık olarak eldeki ürünle rekabete girmeye değmeyeceğini düşünüp ürünü geliştirmek yerine üretimi sonlandırmış olabilirler. dalan için ben bir marketteki bütün dalanları aldım benden de alan baya bir komşumuz oldu hiç biri geri dönüp ya ben bundan vazgeçemiyorum kullandığım en iyi krem bu lüften hepsini alalım demedi Smile biz 2020 ocağında bulmadığımız için dalan özlenen arzulanan bir ürün ama 2000lerde de fırtına estirmiyordu. gerçekçi olmak lazım günümüzde müşteriyi memnun edemezsen yok olursun.

yanyana aynı fiyata bile koysak forumda arko seçen bir elin parmağını geçmez.

askerde bize derby köpük verdiler kullanmıyordum, benim nivea jel el değiştirdi  Big Grin  (askerde hırsızlık olmaz) bir defa mecbur kaldım derby  kullanmaya Allah sizi inandırsın el bile yıkanmaz o kadar kötü bir şeydi.

(15/01/2020, Saat: 23:43)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaa komşum ben aldım ya iki sefer   halen çok severek kullanıyorum.

@Mustbe komşumuz zamanında aldığım sabunların yanında 1.5 paket dalan göndermişti , kapalı kutu olan ürünü açma gereksinimi bile duymadım . Evet çok güzel kayganlıgı var ama kokusu beni çok rahatsız etti Big Grin
(15/01/2020, Saat: 23:43)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaa komşum ben aldım ya iki sefer   halen çok severek kullanıyorum.
Komşum mesajınızı yeni gördüm şöyle bir cevap bırakıyorum aşağıya Smile ama bir tane denemelik alan daha çoktu onları kastettim Smile

(19/01/2020, Saat: 04:54)Telecaster52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mustbe komşumuz zamanında aldığım sabunların yanında 1.5 paket dalan göndermişti , kapalı kutu olan ürünü açma gereksinimi bile duymadım . Evet çok güzel kayganlıgı var ama kokusu beni çok rahatsız etti Big Grin

Sabun özelliği çok güzel bir ürün koku öznel komşum Smile
ben özellikle yeşil hydrate serisini çok beğendim. prorasolar 30-40 tl civarındayken bu ürün bu fiyata bedava neredeyse. performans/fiyat ürünü diyebilirim.

bu arada üretimden kalkacak olan turuncu comfort serisini pek beğenmedim. stok yapılacak ürün değil bana göre.
Arkonun tüm kremlerini denemiş birisi olarak açık ara en beğenmediğim ürünü turuncu olanıydı. Kokusu ucuz parfümler gibi itici. Dünyada son kalan ürün o olsa belki ıslak tıraşı bile bırakırdım.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(07/02/2020, Saat: 21:54)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkonun tüm kremlerini denemiş birisi olarak açık ara en beğenmediğim ürünü turuncu olanıydı. Kokusu ucuz parfümler gibi itici. Dünyada son kalan ürün o olsa belki ıslak tıraşı bile bırakırdım.

Komsum ben de alir almaz nasil bitecek bu meret dedim cok itici bir kokusu vardi mecbur banyo tirasina iteledik turuncu olani.Tabi bunlar sahsi goruslerimiz begenen komsularimiz da vardir illaki alinma darilma olmasin

Arko kremlerde ben hydrate ve cool olani oneriyorum,kokulari cok hos hydrate (nemlendiricili) olanin yuzu yikayinca biraktigi etki fresh olandan bile iyi benim yuzumde.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(06/03/2020, Saat: 14:26)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum ben de alir almaz nasil bitecek bu meret dedim cok itici bir kokusu vardi mecbur banyo tirasina iteledik turuncu olani.Tabi bunlar sahsi goruslerimiz begenen komsularimiz da vardir illaki alinma darilma olmasin

Arko kremlerde ben hydrate ve cool olani oneriyorum,kokulari cok hos hydrate (nemlendiricili) olanin yuzu yikayinca biraktigi etki  fresh olandan bile iyi benim yuzumde.

Hepsini denedikten sonra benim de ferahlatıcı olarak beğendiklerim hydrate ve fresh oldu komşum. Fresh'in serinliği güzeldi ama kokusu hoşuma gitmemişti. Ben de bir satışımda fresh olanı hediye olarak başka bir komşumuza göndermiştim.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Arko, ilk tıraş kremi üretimini 1960 yılında yapmış. Ürünlerinden en dikkat çekeni de lanolinli olan arkolin. Fakat nasıl bir zihniyet bunu kaldırıyor, anlamak mümkün değil.
Arko regular, arko arkolin, bir de arko mentol yap. Bitsin gitsin. Regular aynı zamanda sensitivite skin olsun. Bi de şöyle yılda bir özel şekilli mekilli bir şey yap, ona da limited edition de. Millet stok yapsın bitecek diye. Pazarın kralısın. Bunları ben mi öğreteceğim Smile 6f34656a170ca4abc1d530add501d37a.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@aliyuksel komşum, aynen, senin ogretmen gerekiyor Arko'ya bunlari. Satis tanitim pazarlama facia. Talep yok diye urun kaldiriyor, reklamini goren yok aramizda ki millet merak edip denesin.
Limon, tatli badem, tütün gibi 3-5 tane yap, bas reklami, dagit promosyon berberlere, bak nasil kapisiliyor. Kimya firmasinin yapabilecegi is, zaten uzmanlik alani.
Beyin aslinda bedava..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,138 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,448 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,077 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737