En Son Ne Aldınız ?
(26/11/2019, Saat: 20:08)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Onur komşum. Benimde aklıma düşüren kendisi idi zamanında Tayland başlığında sormuştum, bunu tavsiye etmişti. Sağolsun harika sabunlar çıktı. Emre @pundoe komşuma çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun Soner komşum, zencefillisinin kokusunu seviyorum, diğerini kullanmadım, umarım memnun kalırsınız Smile
Hijyene önem veren elit bey
hayırlı olsun Soner kardesim, kıvamı entresan stirling gibi duruyor.
Tişikkirlir Sipirmin.
dün gelen çinli

5-F1-D6-B7-F-7608-4-E6-D-BFF3-2-D8-CCDD484-B5.jpg
Occam razori $52'a aldim, kutusunda 3 base plate, 2 farkli baslik ve bir tane sap var.
Alet 316 paslanmaz celik.
Baseplate: Acik tarak, yari acik tarak, ve kapali tarak.

1574836461057.jpg
Teşekkür ederim Serdar komşum, kıvam olarak stirling gibi evet.
Sh@dow komşum bir süre kullanıp, hakkında bir iki satır karalamayı düşünüyorum.
CK89 ve hlkkzn komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
güle güle kullanın soner komşum
En sonunda Rus Start geldi... 3d9803eba3b7fff57c3bcf1b6daeeef8.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
(27/11/2019, Saat: 19:35)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda Rus Start geldi... 3d9803eba3b7fff57c3bcf1b6daeeef8.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

Işıl ışıl görünüyor komşum. Sağlıklı günlerde kullanın. Tr kartlarına alımı açsalar da biz de sipariş versek. Smile
Teşekkür ederim Ali Desidero komşum.
Burak bey Rus güzeli hayırlı olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(27/11/2019, Saat: 19:46)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Işıl ışıl görünüyor komşum. Sağlıklı günlerde kullanın. Tr kartlarına alımı açsalar da biz de sipariş versek. Smile

Alirsaniz, 1.18 base plate'i kesinlikle almanizi oneririm.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: