En Son Ne Aldınız ?
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular harika görünüyorlar.
@ozguratalay , kolonyanın kokusunu, bendeki Agua Brava tıraş sonrası losyonun, çam kokulu tıraş sabunlarının (Pino Silvestre ve Stirling) kokusuna göre çok daha doğal ve güzel buldum. Henüz tıraşta kullanmadım, elimde denedim bir iki defa. Yarım saate kokudan pek eser kalmıyor.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Keyifli tıraşlar komşular.

f60d2caa72bc99dab8979084b3fc3c16.jpg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/11/2019, Saat: 14:14)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli tıraşlar komşular.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum nereden aldınız? Fiyat?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
5'li paketi 3 TL Komşum
İmpa Ticaretten aldım
(06/11/2019, Saat: 14:17)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum nereden aldınız?  Fiyat?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mavi'den sonra yeşili de benden gelsin o halde Smile

20191101-191754.jpg
"A Samurai always wears two swords."
İyi günlerde kullanın komşum
(06/11/2019, Saat: 14:20)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi'den sonra yeşili de benden gelsin o halde Smile
@ErkanY. komşum sizlere de güzel tıraşlar versin mavi Astra. Hayırlı olsun.
"A Samurai always wears two swords."
Teşekkür ediyorum komşum
(06/11/2019, Saat: 14:23)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ErkanY. komşum sizlere de güzel tıraşlar versin mavi Astra. Hayırlı olsun.
(06/11/2019, Saat: 14:14)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli tıraşlar komşular.

güzel tıraşların olsun komşum. ilk tıraşlarda çok sevdiğim, sonraki tıraşlarımda ilk tıraşlarımın kalitesini bulamadığım bir jilet kendisi.

(06/11/2019, Saat: 14:20)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi'den sonra yeşili de benden gelsin o halde Smile

güle güle kullanın. keyifli tıraşlar
o kadar jilet var stokta, yeşil astra yok, bilemedimSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: