En Son Ne Aldınız ?
@silentsv komsum sv 70. Yili alarak cok iyi bir secim yapmissiniz, tum urunleriniz hayirli olsun. Keyifli kullanimlar.
@sh@dow komsum, cok begendigim urunu sizinde begenerek kullanmanizi cok isterim. Hayirli olsun, keyifli kullanimlar.
(08/10/2019, Saat: 20:47)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle 25mm Silvertip Sentetik fırçayı üretimden kalkmadan bir tane edinmiş oldum. Hem fırça seçimi olsun, hem düğüm çapı seçimim olsun desteklerini esirgemeyen @batmanforever Volkan Bey ve @turkoglum13 Mehmet Beye çok teşekkür ederim. Diğer komşularımında yeni ürünlerini keyifle kullanması dileğiyle.

Ben de aldim, hazir connaughtshavingte varken, aldiktan iki gun sonra bu model tukendi.
@Men-Sup  , @kirmizibalik , @Silentsv , @Sh@dow  , @CK89 Yeni ürünleriniz hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın arkadaşlar.

8.jpg
9.jpg
1.jpg
93bd3bcac40a4ea45ec77dd650fddc67.jpg

Bir süredir misafirlikteyim , sadece kolonya tahriş etmeye başlayınca idareten aldım , 12.90₺ fiyatına göre işini güzel yaptı on numara uydu cildime

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tüm komsularimin yeni ürünleri hayırlı olsun.
Voskhod  Jilet adamdır!
(08/10/2019, Saat: 20:57)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8.jpg

@erfa
Red-tip Rocket hayirli olsun, benimki de bugun bakimdan geldi, cok nadir bir parca. Bulunmasi cok zor, Turkiye'de ne nimetler varmis.
Amerikan Red-tip lerinden daha agresif oldugunu soyluyorlar. Umarim begenirsin, ben bugun ilk defa tiras olacagim rocketla.
Red tip hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun guzel makinadır.
Tişikkirlir Sipirmin.
@erfa abi hayirli olsun, inanilmaz bir ekipmanin oluyor. Hepsini keyifle kullan abi.
@CK89 Cem hocam cok iyi yapmissiniz,tukenmis halini gordum, demekki seninle birlikte tukendi. Hayirli olsun. Keyifle kullan.
@Telecaster52 kimsum hayirli olsun. Keyifli kullanimlar.
@erfa Fatih bey, sizde iyi günlerde keyifle kullanın Red-Tip Rocket tıraş aletinizi.

@CK89 Cem bey, ürünün devamı gelmeyeceği için Mühle Türkiyede de kısa sürede tükenecektir fildişi bitmişti 2 rengi kaldı sadece. Sizde keyifle kullanın.

@Telecaster52 Gillette Pro 3in1 güzel üründür bende severim iyi günlerde kullanın.
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: