En Son Ne Aldınız ?
@turkoglum13 hayırlı olsun güzel günlerde kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fırçalar hayırlı olsun @turkoglum13 Mehmet, iyi günlerde kullan, kullanmadığın zaman ise koy izle çok güzeller gerçekten
(01/10/2019, Saat: 16:11)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçalar hayırlı olsun @turkoglum13 Mehmet, iyi günlerde kullan, kullanmadığın zaman ise koy izle çok güzeller gerçekten

(01/10/2019, Saat: 15:20)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 komşum fırçalarınızı iyi günlerde kullanın, ikiside birbirinden güzel durmakta maşallahSmile

(01/10/2019, Saat: 15:22)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 hayırlı olsun güzel günlerde kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(01/10/2019, Saat: 15:17)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni fırçalar hayırlı olsun @turkoglum13 Mehmet, iyi günlerde keyifle kullan.

Hepinize ayri ayri cooook tesekkur ederim...
(01/10/2019, Saat: 14:04)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun “Osaka23 Brush” fircalarim elime ulasti. Saplar daha onceden bende vardi. O yuzden @osaka23 Onur komsumdan bunlara uygun knot rica etmistim.
Renkli saptaki knot,,fan tipi 2 band super density manchurian 24mm
Kahverengi saptaki knot,,2band super density manchurian finest chubby shape 21mm.
İnanin tahmin ettigimden cok daha guzel, cok tesekkur ederim Onur. @Osaka23 Brush olarak yolun acik olsun ve hayirli teskereler simdiden.

Super gozukuyor fircalar, 21mm olan kucuk dev adam gibi...
Iyi gunlerde kullan..Smile
(01/10/2019, Saat: 17:43)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Super gozukuyor fircalar, 21mm olan kucuk dev adam gibi...
Iyi gunlerde kullan..Smile

Cok tesekkur ederim Cem hocam. 21mm olan benim ilk fircamdi. Daha sonrasinda abilerimide geleneksele baslatinca, bir abime vermistim. Knotu cikinca yenileyelim istedim. Simdi cok iyi oldu. Abime de guzel bir hediye oldu
(01/10/2019, Saat: 14:04)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun “Osaka23 Brush” fircalarim elime ulasti. Saplar daha onceden bende vardi. O yuzden @osaka23 Onur komsumdan bunlara uygun knot rica etmistim.
Renkli saptaki knot,,fan tipi 2 band super density manchurian 24mm
Kahverengi saptaki knot,,2band super density manchurian finest chubby shape 21mm.
İnanin tahmin ettigimden cok daha guzel, cok tesekkur ederim Onur. @Osaka23 Brush olarak yolun acik olsun ve hayirli teskereler simdiden.
Güle güle ve mutlu günlerde kullanman dileğiyle.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(01/10/2019, Saat: 18:01)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle ve mutlu günlerde kullanman dileğiyle.

Cok tesekkur ederim İbrahim abi..
En guzellerinden darisi sizlere de olsun
Güzel günlerde kullan Mehmet, Onur hocamında eline sağlık güzel bir eser çıkarmış ortaya. Renkli sapı hatırlıyorum yaqi idi değilmi o. Maaşallah fırçalar birbirini kaldırıyor , Naim Süleymanoğlu pozu vermişler Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/10/2019, Saat: 19:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullan Mehmet, Onur hocamında eline sağlık güzel bir eser çıkarmış ortaya. Renkli sapı hatırlıyorum yaqi idi değilmi o. Maaşallah fırçalar birbirini kaldırıyor , Naim Süleymanoğlu pozu vermişler Smile

Cok tesekkur ederim @Soner hocam,,
Evet dogru bildiniz, yaqi giotto idi. Yogunlugu zayif geldigi icin knotunu once Onur ile birlikte sentetik yaptik. Sentetik yogundu ama cok yumusakti, haliyle omurga hic yoktu. En son abimin knotu yenileyelim derken bu sekilde kendimi de Onurun sayesinde odullendirdim
Sabah ilk denemeyi yapacagim insaallah ayni memnuniyetle kullanirim.
“Naim pozu” cok hosuma gitti
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

@turkoglum13 Mehmet fırçalar çok güzel olmuş. İyi günlerde keyifle kullanman dileğiyle hayırlı olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: