En Son Ne Aldınız ?
Değişik ürünler görüyorum yine kendi adıma. Tüm komşulara hayırlı olsun.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(09/07/2019, Saat: 12:48)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi iyi günlerde ve keyifle kullanın komşum...

Teşekkürler komşum
So far so good..
(09/07/2019, Saat: 10:59)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Kapo krem ürünleri hayırlı olsun. Ama ben de daha önce kullanırken içerik kısmına göz atmıştım ve hafızam beni yanıltmıyorsa 2 çeşit paraben olduğunu görünce direk çöpe yollamıştım. Belki biliyorsunuzdur, yinede bilginiz olsun.
Komşum daha kullanmadım içeriğinede bakmadık bilgilendirmeniz için teşekkür ederim eve gittiğimde direk bakıcam öyleyse kullanmıcam gerek yok

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hayırlı olsun güle güle kullanın
Geltirden bir arkadaştan Gillette 7 O’ Clock sarı paketler. 34 paket jilet ve elimdeki 20 paket Polsilver ile 1.5 yıllık stoğumu tamamlamış oldum. Gerçekten keskin bir jilet, nazik davranmakta fayda var Smile

72a69144c062bc428df2b3c088bab0bc.jpg

Yeni seride logo ve yazılar Lazer ile işlenmiş. Arka yüzü ise boş.

e24ea9187d8b8e039ab125cfc5a0aeb4.jpg
güle güle kullanın hayırlı tıraşlar
...

ceda739dc5c3fa7e12673298e4b86c46.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@Dragon @PisPorsuk yeni urünleriniz hayırlı olsun komşularim.
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. Güzel günlerde kullanın...
@PisPorsuk Ümit Bey hayırlı olsun MdC'ler. Bu aralar sizin izinizden gidiyorum. Önce fırça, arkasından sabun Big Grin
(12/07/2019, Saat: 15:08)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. Güzel günlerde kullanın...
@PisPorsuk Ümit Bey hayırlı olsun MdC'ler. Bu aralar sizin izinizden gidiyorum. Önce fırça, arkasından sabun Big Grin

yaqi fırçanızı satışa koymuşsunuz bile, şaşırmadım Big Grin
Sizin de yeni ürünleriniz hayırlı olsun...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: