En Son Ne Aldınız ?
@KAYHAN komşuma çok teşekkür ediyorum Smile Efsane kabul edilen bir makineye sahip olmama vesile oldu. Bir haftadır sakalımı buna saklıyorum, bakalım nasıl bir performans sergileyeceğiz beraber 8fcc2cb9bbbf80421d85871a2635538f.jpgdfddf04f91143a918f8982d507fc67bb.jpgddb7f8d5971ab5dad4d0edf1e42ac001.jpg

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/quote]
Hocam iyi günlerde kullanın,umarım beklentilerinizi karşılar bu alet, heyecanla sonucu bekliyoruz Wink
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(05/07/2019, Saat: 19:17)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN komşuma çok teşekkür ediyorum Smile Efsane kabul edilen bir makineye sahip olmama vesile oldu. Bir haftadır sakalımı buna saklıyorum, bakalım nasıl bir performans sergileyeceğiz beraber

ddb7f8d5971ab5dad4d0edf1e42ac001.jpg

Çok güzel görünüyor, hayırlı olsun.
Yeni ürünler hayırlı olsun. Güzel görünüyorlar.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(05/07/2019, Saat: 19:17)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN komşuma çok teşekkür ediyorum Smile Efsane kabul edilen bir makineye sahip olmama vesile oldu. Bir haftadır sakalımı buna saklıyorum, bakalım nasıl bir performans sergileyeceğiz beraber [emoji1

Hayırlı olsun komşum güle güle kullanın benim de denemeyi istediğim aletlerden bir tanesi.
2q1xfyp.jpg

Son aldıklarım
Proraso Wood & Spice Tıraş Kremi
Crabtree & Evelyn Moroccan Myrrh Tıraş Kremi
Crabtree & Evelyn Indian Sandalwood Tıraş Kremi
Crabtree & Evelyn Moroccan Myrrh Tıraş Sabunu
Rapira Swedish Supersteel Jilet
Gillette Platinum Jilet
Hermes Banyo Sabunu
Babama aldiklarim....
Wholly Kaw Spice Vitae
B&M Cheshire
A&E Forbidden Fruit (Inanilmaz guzel kokuyor, Notes: Apple, Brandy, Cannabliss, Hashish, Coffee, Resins, Oud, Black Currant, Sandalwood & Cedarwood)
Grooming Dept Asinus
1562453469554.jpg
Hocam ürünler çok kaliteli duruyor. Şimdiden bol köpüklü, keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim Smile

(07/07/2019, Saat: 02:51)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
Shave like a man, be like a man...
(07/07/2019, Saat: 02:53)BoZo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ürünler çok kaliteli duruyor. Şimdiden bol köpüklü, keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim Smile
Cok tesekkurler.
Bu markalari cok serviyorum, cok kaliteliler, iclerinde esek sutu, keci sutu, ordek donyagi, koyun donyagi vb. mevcut
Fiyatlari da bence uygun, ozellikle A&E'nin. (uyelik indirimiyle $15 civarinda aliyorum).
Keske Turkiye'de bir saticimiz tedarik edebilse ozellikle A&E urunlerini.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: