Marmara Barber tiras sabunu
(19/06/2019, Saat: 02:12)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık yerli üreticiler sabunu limonlu yapmayı deneseler.Ama gerçekten düzgün bir limon kokusu ile.Ayrıca farklı kokularda eklenmeli.

Pazara bakınca jeller ve köpükler satılınca sabun ve kremin yüzüne bakan olmuyor onlarda çeşitliligi arttırmıyor dogal olarak.

Yerli olarak sabunların hepsi hemen hemen aynı kapıya çıkıyor anlaşılan.

derby limon kokusuyla bir sabun ciksa cok guzel olur.Derby limon kfemin yurtdisinda da baya seveni mevcut.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Az önce denedim köpüğü arkodan daha zayıf kokusu bildiğimiz hacışakir banyo sabunu gibi kokuyor. Tıraş sonrası nemlendirmesi arkodan daha iyi kayganlığını pek beğenmedim. Sakal yumuşatma özelliği de yok tıraş olmamışım gibi elime sakallar geliyor. Alınır mı? Evde kullanacak başka bir ürün yoksa acil tıraş olunması gerekiyorsa alınır. Onun haricinde özellikle aranacak bir sabun değil.
Biraz önce kullanmış bulunuyorum mfy ile aynı kase bileşenlerinde fark ol. söylemiştim. Beğenmedim. köpüğü yoğun olmuyor arko ayarında bir daha almam urünüde el yıkamada vs de tüketeceğim .
( İlave edilen esansda kotarmaya yetmiyor )
Komşum ben de denk gelince havalara uçtum. Hemen fırça ve sabunu aldım fakat şehir dışında olduğumdan malzeme eksikliği sebebiyle deneyemedim. Ama kokusu vs çok hoşuma gitti. Dün sabah banyodan sesler geliyordu. Banyoya girdiğimde 5 yaşındaki kardeşim sabunu açmış fırça ile köpürtmeye çalışıyordu ? Artık çocuklara nasol örnek olduysak.
Tıraş bağımlısı bir genç
(24/06/2019, Saat: 15:09)esatakgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben de denk gelince havalara uçtum. Hemen fırça ve sabunu aldım fakat şehir dışında olduğumdan malzeme eksikliği sebebiyle deneyemedim. Ama kokusu vs çok hoşuma gitti. Dün sabah banyodan sesler geliyordu. Banyoya girdiğimde 5 yaşındaki kardeşim sabunu açmış fırça ile köpürtmeye çalışıyordu ? Artık çocuklara nasol örnek olduysak.
Küçük gelenekselciye bir DE alet de ayarlayın tam olsun komşum.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(24/06/2019, Saat: 15:28)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küçük gelenekselciye bir DE alet de ayarlayın tam olsun komşum.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Şimdilil sadece kartuşu çıkartılmış tıraş aleti sapı ile idare ediyor Smile
Tıraş bağımlısı bir genç
Sabunu ilk açtıgımda hafiften baharatlı bir koku vardı kullanım esnasında kokudan eser yok.Köpürme anlamında arkodan daha çabuk köpürüp kıvama geliyor sanki.Ayrıca traş sonrası cildi kurutmuyor arkoya göre nemlendirmesi çok daha güzel.Arkodan daha sert bir sabun daha uzun ömürlü olacaktır.

Koruyuculuk,kayganlık anlamında arkonun gerisinde ilk defa kullandım belki ben tam kıvamı yakalayamadım bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak?

Yerli olarak kokusunu begendigim tek ürün Derby Limonlu krem =)
Marmara traş sabunu için 2 tane inceleme videosu çektim

1.Marmara traş sabunu ve Perma sharp jilet Bu ikiliyi başarılı buldum.
https://youtu.be/Pm7yvC_85vA

2.Marmara traş sabunu ve Dorco jilet . Jiletten pek haz almadım.
https://youtu.be/jJ1gh9pJMYA
youtube.com/Berberbey
An itibariyle sabunu kullanan biri olarak çok kuru geldi. Kokusu kişiye göre değişebilir fakat kayganlık olarak pek iyi değil gibi. Hani yoklukta kullanılabilir. Üstadlar daha iyi değerlendirir tabi.
Bana göre bu sabun arkonun yanında çırak bile olamaz. Fırçada berbat sabunda. O günden sonra bir daha hiç bime girmedim.
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 251 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,061,686 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,829 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 848 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,001 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,187 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,467 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,554 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,467 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,857 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: