Marmara Barber tiras sabunu
Bime gelmis. 5.95 gibi bir fiyati var.Denedikten sonra yorumumu yapacagim.Sabunun uzerinde marmara yaziyor.
kd7re0.jpg

Sizde de oluyor mu bilmiyorum.Yeni bir urune denk geldigim zaman,hemen forumda paylasim yapmak icin can atiyorum.Iyi ki varsiniz. Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Komşum, bu konu aşağıdaki linkteki gibi geltir.com ekibi tarafından uzunca süre takip edildi. Forumda daha çok görmek isteriz seni Smile

http://geltir.com/showthread.php?tid=10563
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bu akşam deneme fırsatı buldum arkoyla kıyaslamak gerekirse kokusu sakalı yumuşatması kayganlığı ve kuruma süresi çok daha güzel bir ürün biraz daha alıp kenara atmayı düşünmüyor değilim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/06/2019, Saat: 21:58)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, bu konu aşağıdaki linkteki gibi geltir.com ekibi tarafından uzunca süre takip edildi. Forumda daha çok görmek isteriz seni Smile

http://geltir.com/showthread.php?tid=10563

Komsum tesekkur ederim Big Grin , o degisik gorunuslu fircayi alicaktim simdi vazgectim kotu yorumlari gorunce.Bu sabunu bence artik market raflarinda da gormeye baslayacagiz.Uygun fiyatli bir sabun olarak duruyor,kendine ait bir konusu olursa daha iyi yorum doner diye dusunuyorum.

Bende sabunu gecen gun, yuma ve derby extra ile kullandim.Sakallari yumusatma konusunda arkodan pek farkli degil ve kopugu arkoya kiyasla daha zayif geldi bana.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(17/06/2019, Saat: 17:03)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum tesekkur ederim Big Grin , o degisik gorunuslu fircayi alicaktim simdi vazgectim kotu yorumlari gorunce.Bu sabunu bence artik market raflarinda da gormeye baslayacagiz.Uygun fiyatli bir sabun olarak duruyor,kendine ait bir konusu olursa daha iyi yorum doner diye dusunuyorum.

Bende sabunu gecen gun, yuma ve derby extra ile kullandim.Sakallari yumusatma konusunda arkodan pek farkli degil ve kopugu arkoya kiyasla daha zayif geldi bana.

Yumuşatma konusu kişinin hünerinde, sıcaklığı ve zamanı iyi ayarlamak gerekiyor.
Ben Arko Tıraş Sabunu ile başladım tıraşa, hala da çok severim ama köpüğü ve yoğunluğu MFY gibi değil bana göre, daha zayıf geliyor Arko'nun. MFY ise daha kolay kıvama geliyor bence.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
ekindgn , Mutlucan komşularım sizlere katılıyorum
Arko köpüğü yüzde fazla tutunca etrafta uçuşmaya başlıyor. Kimine göre içeriğinin yetersizliği, kimine göre kalitesizliği ama bana göre işin eğlencesi. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
more for you sabunu görüyorum sanki ben bu sabunda yanılıyor muyum Smile o da derby kasenin aynısıydı zaten.
(18/06/2019, Saat: 22:43)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: more for you sabunu görüyorum sanki ben bu sabunda yanılıyor muyum Smile o da derby kasenin aynısıydı zaten.
Palm özüne kadar aynı ambalaj..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Artık yerli üreticiler sabunu limonlu yapmayı deneseler.Ama gerçekten düzgün bir limon kokusu ile.Ayrıca farklı kokularda eklenmeli.

Pazara bakınca jeller ve köpükler satılınca sabun ve kremin yüzüne bakan olmuyor onlarda çeşitliligi arttırmıyor dogal olarak.

Yerli olarak sabunların hepsi hemen hemen aynı kapıya çıkıyor anlaşılan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,285 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,417 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,235 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,870 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,335 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,974 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,727 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: