Günün Tıraşı (SOTD)
(10/06/2019, Saat: 11:33)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akiki fildişi demek  Confused  Rolleyes
Akiki be yea

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
(10/06/2019, Saat: 11:40)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akiki be yea

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

Sağda solda fazla gösterme fil avcısı diye tutuklarlar Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

2i6yyo6.jpg

Clubman Pinaud Klasik Berber Tıraş Kremi (Fırçasız Kullanım)
Rockwell R1 Kelebek Tip Tıraş Aleti
Gillette Platinum Jilet
Clubman Pinaud Lime SEC EDC
Tüm arkadaşlara sıhhatler olsun.
2vctjyu.jpg
Salı gününe hazırlık. 10 günlük sakalı 9. ayarda tek perdede götürdü.
Merkur Progress kısa sap (9. ve 5. kademelerde 2 perde)
Merkur bıçak (ilk kullanım)
Murphy&McNeil Ouroboros (kafadan direkt Eufros Zanzibar rakibi, yok böyle koku. Nemlendirmede direkt aloe vera sürmüş gibi his yaratıyor. Yağ oranı ciddi fazla bir sabun. Wholly Kaw, Chiseled Face, B&M korksun bence. Bıçak geçtikten sonra 1 tur daha geçin gidin bana mısın demez. Ama o koku zorlar bir çok kullanıcıyı. Az buçuk feminen bir yapıda maskülenden ziyade.)
FS 24 mm Mançuryan porsuk fırça
Tıraş sonrası hiç bir ürün kullanmadım çünkü Wholly Kaw gibi pudramsılık oluştu. Ama bir WK değil Big Grin
M1P4MN.jpg
"A Samurai always wears two swords."
Sıhhatler olsun herkese, takımlar güzel görünüyor..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(11/06/2019, Saat: 00:34)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşlara sıhhatler olsun.

Sıhhatler olsun @erfa Fatih abi. Gillette New Short Comb'un tıraşı nasıl beğeniyor musunuz?

(11/06/2019, Saat: 09:52)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salı gününe hazırlık. 10 günlük sakalı 9. ayarda tek perdede götürdü.
Merkur Progress kısa sap (9. ve 5. kademelerde 2 perde)
Merkur bıçak (ilk kullanım)
Murphy&McNeil Ouroboros (kafadan direkt Eufros Zanzibar rakibi, yok böyle koku. Nemlendirmede direkt aloe vera sürmüş gibi his yaratıyor. Yağ oranı ciddi fazla bir sabun. Wholly Kaw, Chiseled Face, B&M korksun bence. Bıçak geçtikten sonra 1 tur daha geçin gidin bana mısın demez. Ama o koku zorlar bir çok kullanıcıyı. Az buçuk feminen bir yapıda maskülenden ziyade.)
FS 24 mm Mançuryan porsuk fırça
Tıraş sonrası hiç bir ürün kullanmadım çünkü Wholly Kaw gibi pudramsılık oluştu. Ama bir WK değil Big Grin

Keyifli bir tıraş geçirmişsiniz @DenizKSK komşum, sıhhatler olsun.
9sbcb5.jpg

Fatboy tıraşı Smile
Tıraş aleti: Gillette fatboy G kodlu
Tıraş kremi: Proraso aloe vera&vitamin e
Fırça: Yaqi 24 mm sentetik
Jilet: Gillette 7 o'clock sharp edge
Tıraş sonrası: Sebamed balsam&Neutrogena tonik

Öncelikle fatboyla tıraş imkanını sağlayan @batmanforever Volkan abiye teşekkür ederim. Fatboy un tirasini çok beğendim. Güzel jiletle kombinesiyle şeker tadında tıraş ortaya çıktı. 1 haftalık sakala 9-5-3 ayarlarinda 2 perde + düzeltme yaptım. Sonuç neredeyse sinek kaydı. Big Grin
Proraso krem hafif mentollü ve tatlı kokusu var. Kayganlık yeterli ve tıraş sonrası sanırım aloe veradan dolayı yumuşacık cilt bıraktı.
Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Smile
(11/06/2019, Saat: 19:23)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatboy tıraşı Smile
Tıraş aleti: Gillette fatboy G kodlu
Tıraş kremi: Proraso aloe vera&vitamin e
Fırça: Yaqi 24 mm sentetik
Jilet: Gillette 7 o'clock sharp edge
Tıraş sonrası: Sebamed balsam&Neutrogena tonik

Öncelikle fatboyla tıraş imkanını sağlayan @batmanforever Volkan abiye teşekkür ederim. Fatboy un tirasini çok beğendim. Güzel jiletle kombinesiyle şeker tadında tıraş ortaya çıktı. 1 haftalık sakala 9-5-3 ayarlarinda 2 perde + düzeltme yaptım. Sonuç neredeyse sinek kaydı. Big Grin
Proraso krem hafif mentollü ve tatlı kokusu var. Kayganlık yeterli ve tıraş sonrası sanırım aloe veradan dolayı yumuşacık cilt bıraktı.
Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Smile

Rica ederim @fatihbyfah Fatih, tıraşın şeker tadında geçmiş olmasına çok sevindim Smile Sıhhatler olsun.
İlk kullanımda 9. ayarla başlamak büyük cesaret seni tebrik ediyorum Smile
@batmanforever teşekkür ederim Volkan abi. Jilet tutuş açısı, kullanım rahatlığı olarak progress ten daha kolay geldi. Yada elimin ayarı iyileşmeye başlıyor Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,203 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,140 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,988 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,202 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,179 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,124 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,086 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,905 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,168 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: