En Son Ne Aldınız ?
@dr_green hayırlı olsun komşum. Umreniz de mübarek olsun
(11/06/2019, Saat: 00:37)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stok işlemleri tamam

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gillette Nacet iyi bir seçim olmuş. Hayırlı olsun keyifle kullanın @dr_green komşum.
Arkadaşlar Bim'den aldım fırçayı. Sapı 236 ama kıl yoğunluğu çok değil. Ortası çok boş. Çok beklenti içinde olmayiniz. Ama iş de görür. 0379be9ace018bfc63674ba243fd1f73.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Hayirli olsun yeni ürünleriniz
(31/05/2019, Saat: 15:09)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlayıp aldığım ilk ürünlerden sonra;

Geleneksel Tıraş aldığım ürünler Part-2

f155818477e1ed8a23205c2df21052ff.jpg

Görselleri atamadım akşama atarım mümkün olursa, aldığımız ürünleri nereden ve kaça aldık diye yazalım diye bir görüş oluşmuştu. Nereden aldıklarımı yazdım fiyatları yazmak biraz görgüsüzlük yada ayıp gibi anlaşılabilir diye yazmadım zaten sitelerine girince görülebilecek durumda. Fiyat konusunu uygun fiyat varsa, kampanya varsa, pek bilinmeyen farklı bir yerden alınırsa yazmakta yada özel mesajdan sorulursa bildirmekte fayda var diye düşünüyorum.

İmpa : SV Opuntia, TOBS Platinum, Voshkod, Gillette Sharp Edge
Muhle : R41 Başlık, Muhle koruma kapağı 2 adet, Muhle jilet
Migros: Çini kase 12 cm.

@KAYHAN Ayhan abiden Gillette slim adjustable (J2) aldım,  Öyle tıraş aletleri konusunda çok bilgim yok, henüz yeniyim ama forumda bu aletle ilgili yorumlardan mıdır, o kadar güzel anlatılmasından mıdır nedir bilmiyorum bu makineyi elime alıp bakarken bildiğiniz heyecanlandım çocuk gibi  Rolleyes  yukarıda saydıklarımın hiç birisinde bu etki oluşmadı, gayet sıradan alışılmış geldi. Böyle çok iyi bir durumda ki makineyi edinmemi sağlayan Ayhan Abi'ye ayrıca teşekkür ediyorum.
Maşallah güzel ürünler alınmış
m74bp0.jpg

@batmanforever Volkan abiye Nacet ve Proraso hediyeleri için çok teşekkür ederim.
Vintage alınacaklar listemde 1. Sirada olan fatboy u test etmek için gönderdi. Kutusu jileti makinanın kendisi tek kelime ile enfes. Güveni için ayrıca teşekkür ederim.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun Smile
(11/06/2019, Saat: 18:20)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abiye Nacet ve Proraso hediyeleri için çok teşekkür ederim.
Vintage alınacaklar listemde 1. Sirada olan fatboy u test etmek için gönderdi. Kutusu jileti makinanın kendisi tek kelime ile enfes. Güveni için ayrıca teşekkür ederim.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun Smile

Rica ederim @fatihbyfah Fatih, ürünleri keyifle kullan Smile
Mühle Silvertip Fibre 25 mm , ne zamandır aklımdaydı babalar günü indirimine girince kaçırmadım.

869RXW.jpg

DO8gGm.jpg
@Silentsv Aydın kardeş umarım iyi günlerde kullanırsın vede beklentilerini karşılarsın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: