En son ne bitirdiniz?
Pek sevemesem de F/P açısından, herzaman dolabımda bulunabilecek bir ürün.

2d9tj5j.jpg
(11/05/2019, Saat: 10:54)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek sevemesem de F/P açısından, herzaman dolabımda bulunabilecek bir ürün.
Yine alacaksan yesil cay & yulaf ozlu olanini tavsiye ederim komsum. Mentol olarak yesil olani gibi degil ama yaz donemi icin yeterli seviyede. Ayrica korumasi daha iyi geldi bana.
(11/05/2019, Saat: 12:00)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine alacaksan yesil cay & yulaf ozlu olanini tavsiye ederim komsum. Mentol olarak yesil olani gibi degil ama yaz donemi icin yeterli seviyede. Ayrica korumasi daha iyi geldi bana.

Deneyeceğim komşum. Listemde ilk sıradaydı.
(11/05/2019, Saat: 12:00)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine alacaksan yesil cay & yulaf ozlu olanini tavsiye ederim komsum. Mentol olarak yesil olani gibi degil ama yaz donemi icin yeterli seviyede. Ayrica korumasi daha iyi geldi bana.
Beyaz olan tatlı tatlı mentol, diğeri ölümüne.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Çabuk yaz gelmeden Smile
10ns5xd.jpg
b7575f6f5cdbe30c1eb839b4849dbb13.jpg

Organique after shave balm
Severek kullandigim bir urun oldu. Kalin kivamli bir urun, kokusu cok guzel. Tavsiye ederim.
33xv8cz.jpg

5/12/2017 tarihinde 25 liraya almışım. Baya bereketli çıktı Cella, kendim kullandığım gibi kaç kişiye dağıttığımı da hatırlamıyorum. Hoşçakal Cella, bir daha görüşmemek üzere Smile
(29/05/2019, Saat: 01:50)Mtopay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5/12/2017 tarihinde 25 liraya almışım. Baya bereketli çıktı Cella, kendim kullandığım gibi kaç kişiye dağıttığımı da hatırlamıyorum. Hoşçakal Cella, bir daha görüşmemek üzere Smile

Komşum gözünüzaydın hızlı bitirmişsiniz. Benim cella daha %80 dolu. Heralde bir 5-6 yıl bitmez.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
71cb158566b5b40ff9bdec081c3b41be.jpg

MdC vetiver en sevdiğim en başarılı bulduğum sabun . Tekrar alınacak

1 ay sonra da biten MdC Tradional Cam kavanoz . Şuan bütün MdC çeşitleri Plastik kavanozda satılmakta ayrıca ambalajları renk renk .

e87712feaf5ceb1ebed51a61dbaf3a90.jpg
@Nani Kuş , Devrim Abi ''BİTMEYEN SABUN'' u bitirmişsin.Tebrik ederim. Smile Smile
de te fabula narratur.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: