En Son Ne Aldınız ?
(15/05/2019, Saat: 16:28)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amin cümlemizi Big Grin
Ramazan dolayısı ile biraz uyku hali vardı, ayakta uyuyup hotel parası vermeyen vaziyetteyken komple açıldım.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(15/05/2019, Saat: 15:43)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2n6el1z.jpg

Big Grin
Caria'dan çok bahsetmesek? Yerin kulağı vardır Big Grin
(15/05/2019, Saat: 15:45)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0dfe8fa567c57396e3b2b1617f62be67.jpg

Keyifli tıraşlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fırça harika görünüyor, hayırlı olsun @Sofistike Gürkan.
Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(15/05/2019, Saat: 08:19)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slim'i almak gibi bir niyetim yoktu, ama karsima cok uygun fiyatla cikinca dayanamadim.
Ileride satma ihtimalim cok yuksek. umarim iyi fiyata gider.

nci2za.jpg

Komsum nereden ve ne kadara aldiniz ogrenebilir miyim? Benim de alma niyetim var
Yurtdışından katılıyor komşumuz
(15/05/2019, Saat: 19:17)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum nereden ve ne kadara aldiniz ogrenebilir miyim? Benim de alma niyetim var
2yxf8k8.jpg

Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile
(15/05/2019, Saat: 19:25)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile

Fırçalar hayırlı oolsun komşum,meşhur AliExpres nes den galiba,bende mavi beyazlı çok beğenmiştim,eğer satmayı düşünürseniz aklınızda bulunsun şimdiden talibimSmile

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Evet hocam ali den gelenler. Teşekkür ederim. Mavi beyaz - high montain i çok beğenerek aldım ama aklımda olsun Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: