Delikanlı Tıraş
Videolara olumlu geri dönüşler beni de memnun ediyor. Haftaya bir buluşma gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

(26/03/2019, Saat: 01:21)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Videoları az kişi izliyor, boşuna mı emek veriyorum ? " diye bir düşünceye kapılmamanızı ve bu güzel videolara devam etmenizi diliyorum. Zira sayı hiçbir şeydir, verim önemlidir. Geleneksel tıraş hakkında en ufak bilgim/fikrim yoktu. Son 2 senedir de tıraş olmuyordum. Çünkü tıraş olmak bana cazip gelmiyordu, üniversite öğrencisi olunca da zaten karışan yok. Sizin videonuza nasıl denk geldim hatırlamıyorum. Bir şey aratmadım, böyle karşıma çıkıverdi. Bir izledim, iki izledim ve hızımı alamadım izledim durdum. Şu an haftada 3 kez tıraş oluyorum. En gelenekselinden Smile Emeğinize sağlık ! Ankara ekibince katılmak ve bir sonraki buluşmalarda bulunmak istiyorum. Sağlıcakla !
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Heralde yuzden fazla insani geleneksel tirasa baslatti videolariniz.
Benim de ilk izledigim video sizinkiydi. Smile Smile Smile
Hepsi güzel ama son video çok iyi olmuş
Gerekliliği olan bir çalışmaydı
Başarı ve kolaylıklar dilerim üstadım
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
2. bölümü merakla beliyoruz...
@starex selman abi bugün yoğun zannedersem akşam üstü gelir video Smile
(01/04/2019, Saat: 15:57)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex selman abi bugün yoğun zannedersem akşam üstü gelir video Smile
Evden yükleme yapıyorum, maalesef kağnı gibi
Bu haftanın videosu, geçen hafta giriş ve ısınma turları kıvamında anlatmaya çalıştığım gelenelsel tıraş hakkında devam niteliğinde oldu.

Bu videoda, tıraş safhasını, çift taraflı tıraş aletleri ile nasıl tıraş oluruz konusunda, genel hatları ve inceliklerini konuştuk.

3. ve son bölümde görüşmek üzere kendinize adam gibi bakın

#gelenekseltıraş #traditionalshaving

@starex Selman abi güzel bir video olmuş geleneksel tıraşa merağı olanları geleneksele tıraşa başlatır abi keyifle izledim Smile
@starex selman hocam bir video talebinde de ben bulunmak istiyorum. Geleneksel tıraşta Kullandığımız malzemelerin uzun ömürlü olması için temizlikleri ve bakımı çok önemli bir konu.
Birçoğumuzun kullandığı makineler malzemeler maliyet olarak yüksek. Dolayısıyla uzun ömürlü olmasını istiyoruz. Kullandığımız tıraş aletleri suların kireçli olmasından dolayı zamanla parlaklığını kaybederek beyazlaşıyor. Aynı şekilde fırçaların temizliği. Tıraş sonrası fırçalarımızı nasıl ne şekilde temizlemeliyiz. Fırçalarımızı sıcak suyla mı yoksa soğuk suylamı temizlemeliyiz. Düğümün sapından ayrılmamasının önüne geçmek için nelere dikkat etmeliyiz. Az önce bahsettiğim tıraş makinelerindeki kireçle alakalı sorun fırçalarda da yaşanabiliyor. Konuyu toparlamak gerekirse geleneksel tıraşta kullanılan malzemelerin temizleri, bakımı bunlarla alakalı bir video çekme imkanınız olabilir mi acaba.
...King Of The North SAMSUNSPOR...
(05/04/2019, Saat: 19:31)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex selman hocam bir video talebinde de ben bulunmak istiyorum. Geleneksel tıraşta Kullandığımız malzemelerin uzun ömürlü olması için temizlikleri ve bakımı çok önemli bir konu.
Birçoğumuzun kullandığı makineler malzemeler maliyet olarak yüksek. Dolayısıyla uzun ömürlü olmasını istiyoruz.  Kullandığımız tıraş aletleri suların kireçli olmasından dolayı zamanla parlaklığını kaybederek beyazlaşıyor. Aynı şekilde fırçaların temizliği. Tıraş sonrası fırçalarımızı nasıl ne şekilde temizlemeliyiz. Fırçalarımızı sıcak suyla mı yoksa soğuk suylamı temizlemeliyiz. Düğümün sapından ayrılmamasının önüne geçmek için nelere dikkat etmeliyiz. Az önce bahsettiğim tıraş makinelerindeki kireçle alakalı sorun fırçalarda da yaşanabiliyor. Konuyu toparlamak gerekirse geleneksel tıraşta kullanılan malzemelerin temizleri, bakımı bunlarla alakalı bir video çekme imkanınız olabilir mi acaba.

Komşum video gelsin konular çok isabetli . Makinenin parlaklığını ben ActiveX sabun ile çok olay sağlıyorum. Diş fırçası ile kolayca atıyor kiri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,613 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,156 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Tıraş Videoları eggman 336 217,484 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 165,195 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 63,027 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,968 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,613 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,228 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,853 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,228 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: