En Son Ne Aldınız ?
a573adf952fb33055c624147e3807371.jpg8fa39b0b3768319819a6e262e58dbbde.jpg

Adından sürekli bahsedilen silvertip fibre tıraş fırçasıda sipaş etmiştim lakin yanlış porsuk olan geldi.

2910fb017f8806e7c636b8ca3bbdd5ed.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın. @Sofistike (Gürkan) belki sana jest yapmıştır Mühle Türkiye, nede olsa daimi müşterilerinden birisin, hakkını vermek gerekli Mühle ürünleri gerçekten kaliteli.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(28/02/2019, Saat: 22:07)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın. @Sofistike (Gürkan) belki sana jest yapmıştır Mühle Türkiye, nede olsa daimi müşterilerinden birisin, hakkını vermek gerekli Mühle ürünleri gerçekten kaliteli.

Ağabey ben sentetiği özellikle almak istiyorum. Biraz üşengeçlik var porsuğu suda beklet vs vs işlemleri yapmamak adına sentetik fırça sipariş ettim. Temennin için teşekkür ederim. @Soner ağabey daha iyileri senin olsun.

Not: Jest felan yok bir karışıklık olmuş Big Grin

Saygılar.
2mqov4j.jpg
Son impa ganimetlerimiz. Revedor kolonya acayip ağır çıktı. Pinaud Lilac vegetalin extra ağır versiyonu gibi. Üzdü. Derby ustayı denedim. İlk izlenimim, çok başarılı olduğu yönünde. Bic metal ve köpüksüz cellayı henüz denemedim. Denedikten sonra aile efradından birine hediye vereceğim. Proraso ilginç. Kokusu güzel ve normal serisine gore daha başarılı geldi. Birkaç kez daha deneyip, tekrar aynı fikirde olursam, bir inceleme yaparım. Fuji gördüğünüz gibi koruma barı yamuk ama olsun. Bir önceki fujinin sap kafaya oturmuyordu, dolayısıyla jileti tutmuyordu. Bu sefer en azından bir tarafı düzgün. Seversem 3. kez alıp kullanacağım. Türk üreticinin kalite kontrol sistemi müşteri üzerinden çalışıyor galiba. Tıraşla alakalı her aldığım Türk malını tekrar almak zorunda kalıyorum.
@FearOfATG komşum, Marmara serisi kolonyalar hakkındaki yorumlarını merak ediyorum Smile
So far so good..
Eyüp Sabri Tuncer Vakıflar Genel Müdürluğu adına uretiyor. Kokusu yazlık hafif tiraş sonrasına ise gayet güzel kullanılır
jihr20.jpg
79bbda2220c0050873be64baff0f5c49.jpgbb8dcb43c5c1ff414a3a82f90e77ee4f.jpg

Geri göndermeye gönlüm razı gelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
En son @mertsel komşumdan scuttle aldım. Sayesinde scuttle işi ucuza gelmiş oldu. Üstelik el yapımı...30efeb855eb4e47b7cd269ff56a184ee.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/02/2019, Saat: 14:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marmara Serisi..377650cf1339ade3acd1b3ec7779fe84.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
bunlari gecen bimde gordum,mavi olan yoktu hosuma gitti aslinda bende alayim yarin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Woodsman'ın kokusu bildiğiniz terre hermes.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: