En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx ;
@Ibra35;
@Auditor;
@DenizKSK;
@dikdik_s;
@Southwestern;
@CK89;
@Delidumrul;
@mimaras;
@PisPorsuk;

Komşularım, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."   Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave
(30/01/2019, Saat: 12:43)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PİM, UKİM, KİM Yolculuğundan sonra sonunda ulaştı
Bu hep @izbe üstadın yüzünden o feather ss'i satılık ilanına koymayacaktı  Rolleyes

SmileSmileSmile @Delidumrul , güle güle kullanın hocam. Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Dx ile arasındaki fiyat farkını da hiçbir zaman anlayamadım zaten.
(30/01/2019, Saat: 17:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SmileSmileSmile @Delidumrul , güle güle kullanın hocam. Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Dx ile arasındaki fiyat farkını da hiçbir zaman anlayamadım zaten.

Teşekkür ederim izbe üstat, Bende anlamadım bu fiyat farkını. Hani metal farkı var anlıyorum da neredeyse 3 katı fark nedir anlamıyorum biri paslanmaz diğeri titanyum değil sonuçta.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

e550dfdd56f757cc9f8e890f6d049b7e.jpg

Uzun zamandir heyecanla bekledigim urunlere sonunda kavustum.
Firca — yaqi 24mm. sapi cok hosuma gidince Aliexpressten aldim.
Mdc leri ise sagolsun Ertan beyden temin ettik.
Ayrica resime koymadim ama @osaka23 ve @sofistike komsularimin hediyeleri var, buradan tekrardan tesekkurlerimi sunarim.
(30/01/2019, Saat: 19:51)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e550dfdd56f757cc9f8e890f6d049b7e.jpg

Ayrica resime koymadim ama @osaka23 ve @sofistike komsularimin hediyeleri var, buradan tekrardan tesekkurlerimi sunarim.

Mdc'ler birbirinden güzel, özellikle Agrumes Rolleyes
Güle güle kullan abi.
(30/01/2019, Saat: 19:51)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandir heyecanla bekledigim urunlere sonunda kavustum.

Fırça keyifli traslar dilerim komsum. Benim de bir dahaki avrupa seyahatimde alacaklar listesinde bu sabun
(30/01/2019, Saat: 19:51)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e550dfdd56f757cc9f8e890f6d049b7e.jpg

Ürünler ve manzara 10 numara 5 yıldız Smile Çok beğendim @turkoglum13 komşum. İyi günlerde güle güle kullan.
Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde keyifle kullanmaları dileği ile.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@turkoglum13 görüntü şahene hayırlı olsun
Bugünkü bütün alınan ürünler her tıraşseverin en çok beğendiği ürünler sayenizde paylaşımlar için teşekkürler keyifle kullanın hayırlı olsun dostlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: