En Son Ne Aldınız ?
(23/01/2019, Saat: 15:38)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşuma benzer bir olay ben de yaşadım.Yılbaşı çekilişinde Rocca bana çıkmayınca kendim almaya karar verdim. Mühle Türkiye'den siparişimi verdim. Ürün bana geldiğinde makinenin koyulduğu pakette ufak bir hasar vardı.Ayrıca makinenin baş kısmında da ufak bir gölgelenme vardı. Bunu Mühle Türkiye'den Büşra Hanım'a ilettiğimde ilk söylediği ' Levent Bey, ürün içinize sinmemiş,bizim için önemli olan o. Siz bize ürünü gönderin,biz de size hemen yenisini gönderelim. '  Müşteri memnuniyetine verdikleri önemi zaten @ekilic2 komşumun paylaşımından görmüştüm. Bizzat yaşayınca da çok memnun oldum. Özellikle hasarlı gönderdiği malı geri almamakta direnen ve Türkiye'nin en büyük alış veriş sitelerinden olan N11 ile yaşadıklarımdan sonra aradaki farkı çok daha iyi gördüm. Keşke sadece kalite olarak değil zihniyet olarak da Mühle Türkiye gibi firmalarımız olsa ( Rocnel'i,Razorus'u ve İmpa Ticaret'i ayrı tutuyorum ). Bırakın hasarı müşterisinin içine sinmemesini bile önemseyen firmaları görmek ve bu firmalarla alış veriş yapmak insana güven veriyor. Gösterdikleri özen,nezaket ve her iki seferde de gönderdikleri hediyeler için Mühle Türkiye'den Büşra Hanım'a çok teşekkür ederim. Daha önce de alış veriş yapmıştım Mühle'den,bu gidişle son olmayacak da.
Bu arada Rocca'yı çok beğendim ama kutusundan çıkarıp da kullanmaya kıyamıyorum.Sanki hep kutusunda özenle saklanmalıymış korunmalıymış gibi hissediyorum. Herhalde ilk tıraşımı da SOTD'ye koyarım gibi geliyorSmile

33magkj.jpg

@crestor;

Komşum yeni almış olduğunuz ürün hayırlı olsun, keyifli tıraşlar dilerim. Bu yaşamış olduğunuz tecrübe yi aynen bende yaşadım.  Blush Mühle Türkiye müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyor ve tüketici memnuniyetini sağlamadan bırakmıyorlar.  Smile

@Akadir;

Ağabey yeni almış olduğun ürün hayırlı olsun, keyifli tıraşlar dilerim. ( Bu ne ola ki diye aklımda deli sorular  Big Grin )
@korgunv üstadım teşekkürler görüntü güzel. İşlev de güzel çıkarsa iyi olacak. Smile
@Delidumrul üstadım teşekkürler. Makinaya 3 kat kutu yapmışlar Rolex'te yok. Smile Burak üstadımız uyarmıştı kutu ayrı gelsin mücevher zannederler diye. Yinede "sıyırdık". Big Grin
@Nani Kuş üstadım teşekkürler Smile
@ahraz üstadım iki plakayı da deneyeyim yorumları ve incelemeleri zevkle okunan bir üstada doğru yola çıkar bu makina. Big Grin Big Grin
@Sofistike kardeşim çok teşekkür ederim. Smile
Hepsi birbirinden güzel olan yeni ürünlerinizi iyi günlerde güle güle kullanan komuşularım.
Üstat hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel tıraş makinesi son derece estetik hele kutusuna diyecek hiç bir şey yok sanat eseri adeta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(23/01/2019, Saat: 15:58)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raw Shaving Rs10.

grW1XR.jpg

Tıraş aletinin asil duruşunu çok beğendim @AKadir komşum. İyi günlerde güle güle kullanın.
@crestor;

Komşum yeni almış olduğunuz ürün hayırlı olsun, keyifli tıraşlar dilerim. Bu yaşamış olduğunuz tecrübe yi aynen bende yaşadım.  Blush Mühle Türkiye müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyor ve tüketici memnuniyetini sağlamadan bırakmıyorlar.  Smile

Teşekkür ederim komşum,ürünlerimizi hep güzel günlerde kullanalım...
Cogito, ergo sum Dodgy
(20/01/2019, Saat: 13:31)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi balsam bana da çok sevdiğim birinden hediye geldi ancak kullanamadım. Memnun musunuz?
Bana da @AltKapalı komsum hediye etti. Bende 2 3 kere kullandım şuana kadar beğendiğimi söyleyebilirim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@-mali üstadım çok teşekkür ederim. Saklanacak bir makina olacağını umuyorum. Smile

@batmanforever üstadım çok teşekkürler. Smile
2hqsapx.jpg

Neville Tıraş Sabunu
Brut After Shave Kolonya Sprey

Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.İnşallah keyifle kullanalım.
(23/01/2019, Saat: 18:10)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2hqsapx.jpg

Neville Tıraş Sabunu
Brut After Shave Kolonya Sprey

Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.İnşallah keyifle kullanalım.
Neville tıraş sabunu ile ilgili yorumunuzu bekliyor olacağım İbrahim hocam. Şimdiden teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: