İndirimler ve Fırsatlar
Fiyatın 2 katını yazıp yarı yarıya indirim efekti vermişler o zaman Smile
(13/08/2018, Saat: 17:01)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatın 2 katını yazıp yarı yarıya indirim efekti vermişler o zaman Smile

Evet komşum öyle olmuş gerçekten Big Grin Döviz kurundan dolayı ürünün fiyatına %100 zam yapsan bile 60 TL'yi bulmaz ama bu dediklerim İmpa fiyatı için geçerli. Az önce Maggardrazors'tan baktım. Cella'nın fiyatı 10,95 dolar. Güncel kurdan hesaplayınca 75 TL civarı bir fiyat ortaya çıkıyor. O nedenle ürünü almayı düşünüyorsanız, üstelik de kargo da ücretsizmiş, makul bir fiyatı var.
Watsons mağazalarında Nivea Men after shave ve balsamlar 11,90 tl'ye inmiş durumda.
(13/08/2018, Saat: 17:19)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum öyle olmuş gerçekten Big Grin Döviz kurundan dolayı ürünün fiyatına %100 zam yapsan bile 60 TL'yi bulmaz ama bu dediklerim İmpa fiyatı için geçerli. Az önce Maggardrazors'tan baktım. Cella'nın fiyatı 10,95 dolar. Güncel kurdan hesaplayınca 75 TL civarı bir fiyat ortaya çıkıyor. O nedenle ürünü almayı düşünüyorsanız, üstelik de kargo da ücretsizmiş, makul bir fiyatı var.
Mustafa bey siteyi aktif hale getirince tatil dönüşü oradan sipariş verdim. Teşekkürler.. Smile Mustafa bey henüz çok fazla Fiyat değişikliği yapmadı sanıyorum. Genel anlamda yakında farklar kaçınılmaz değerlendirmek gerek son kez zam öncesi Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/08/2018, Saat: 12:19)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey siteyi aktif hale getirince tatil dönüşü oradan sipariş verdim. Teşekkürler.. Smile Mustafa bey henüz çok fazla Fiyat değişikliği yapmadı sanıyorum. Genel anlamda yakında farklar kaçınılmaz değerlendirmek gerek son kez zam öncesi Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de Pazartesi günü konuştum Mustafa Bey ile. Stok ürünlere zam yapmayı düşünmediğini söyledi. Konuşmadan önce döviz kurundaki artışın fiyatlara yansıyacağı endişesi ile uzun zamandır almayı düşündüğüm Tobs kremi sipariş geçecektim ki Mustafa Bey'in söylediklerinden sonra alımı erteledim. Cella sabunu beğenerek kullanacağınızı düşünüyorum. Hayırlı olsun.
Depot after shave 407 trendyolda indirime girmiş. İnternette ortalama satış fiyatı 90 tl civarında iken burada 47 tl görünüyor.
Hiç bilmiyorum ki
Bildiğiniz gibi yaqi firması bazen indirim yapıyor normalde ülkemizde satıcısı razorus olduğu için kargo ücreti uyguluyor bazı ürünlerde ülkemize ücret uygulamıyor ve indirim yapıyor bu ürünü az önce sipariş geçtim uzun süredir ali ye girmediğimdenmidir nedir 4usd indirim kuponu verince 41tl ye geldi bana ilgilenenlere duyrulur
26mm Yaqi Kereste Kurt Renk Sentetik Saç Tıraş Fırçası
http://s.aliexpress.com/bIVbYzEf?fromSns=Copy to Clipboard
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Gifts&Care ayın 16'sına kadar yaprak jiletlerde %30 indirim yapmış. Çeşit çok. %10 da Geltir indirim kodu var. Bolzano, sarı 7o'clock gibi jiletler alınabilir.
İlgilenenler ve arayanlar için RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) jiletin 100'lük paketi atamantrade.com' da 9.90 TL'ye satılıyor.
Cogito, ergo sum Dodgy
Yeşil kolonyacılar için,gerçekten iyi fiyat.
Acqua Di Selva Edc  .
Piyasada 200 tl ye varan fiyatlarla satılıyor.63 lira bu pahalılıkta iyi fiyat.
https://www.hepsiburada.com/acqua-di-sel...00000BI0EE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: