Arko Tıraş Sabunu
Arkadaşlar içindeki don yağı tam olarak hangi hayvana aittir? Bunu nereden öğrenebiliriz?

Edit: Knedim sordum kendim buldum, domuz yağı yokmuş:
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...8#pid46058
Hiç bilmiyorum ki
Harika bir kokusu var ancak hem jilete hem de progresse zamk gibi yapışıyor temizlenmiyor namıssız. Açıp elimle temizlemem gerekti bu tirasimda.
Hiç bilmiyorum ki
Artık traş öncesi yüzümü yıkamak için kullanmaya başladım.Acele traş olmam gereken durumlardada çabuk köpürdügünden dolayı ve nostaljiye bi saygı duruşu düşüncesiyle nadirde olsa kullanıyorum .
Arko sabun benim favorimdir. Yağlı bir cildiniz var ise yüzünüzü iyi kurutur. Yerli malı tıraş sabunu içerisinde en iyisi olup, muadillerini tokatlar. Tek kusuru 2 üst yorumda bulunan komşumuzun dediği gibi, sabun artıkları tıraş aletine fena yapışıyor. Elle temizlemek zorunda kalabiliyorsunuz.
Selamlar,
Arko sabun için pek çok şey konuşuldu ama yine bir ekleme yapacak olursam Arko’nun cilde hasar vermeden işini yaptığını söyleyebilirim.Cildi kuru olan arkadaşlarda nemlindermesi zayıf kalacaktır fakat üründen kaynaklı tahriş yaşamazsınız.
https://youtu.be/q5u4Wbe8cPI
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Merhaba,

Uzunca bir süredir - belki 3-4 yıl- arko'ya kurutuyor gerekçesiyle elimi sürmemiştim. Arada envaiçeşit yerli-yabancı, pahalı-ucuz, sabun krem kullandım. Geçen bi tekrar deneyim dedim yerli Arko'muzu.
Sonuç ;
Ben ne yapmışım bunca yıldır boşu boşuna. Elimizin altında böyle bir cevher varken biz nelere yönelmişiz. Yabancılar boşuna bu kadar kıymet vermiyor arko'ya. Arko senden özür diliyorum. Pamuklara sarmalayıp saklamak lazımmış. İstediğin kadar kurut çaresi var ama tahrişin t si yok. Muhteşem köpük, muhteşem yastıklama.

Artık başka arayışa girmiyorum. Sabun işi kapanmıştır benim için.
Arko, sıcak suda daha bir başka coşuyor gibi geliyor bana...
(25/10/2018, Saat: 11:48)almnym Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Uzunca bir süredir  - belki 3-4 yıl- arko'ya kurutuyor gerekçesiyle elimi sürmemiştim. Arada envaiçeşit yerli-yabancı,  pahalı-ucuz,  sabun krem kullandım. Geçen bi tekrar deneyim dedim yerli Arko'muzu.
Sonuç ;
Ben ne yapmışım bunca yıldır boşu boşuna. Elimizin altında böyle bir cevher varken biz nelere yönelmişiz. Yabancılar boşuna bu kadar kıymet vermiyor arko'ya. Arko senden özür diliyorum. Pamuklara sarmalayıp saklamak lazımmış. İstediğin kadar kurut çaresi var ama tahrişin t si yok. Muhteşem köpük, muhteşem yastıklama.

Artık  başka arayışa girmiyorum. Sabun işi kapanmıştır benim için.

Sabun isi kapanmıstır benim icin demek, sarılır Arkoya mutlu mesut yasarım demek yok hocam. Varsa diger sabunlarla iyisi kotusu tecrubelerimiz bunları ilgili konularında yeni baslayanlara egitici ogretici sekilde paylasacagız.
Forumda en cok sabunu olan veya deneyen sanırsam benim. 2 ay once deseydim elimde Tabac ından tut MdC'sine 50kusur sabun cesidi var ben tamamım sabun isi bitmistir, belki Wolly Kaw incelemesi cıkmayacaktı. Yeniliklere acık olalım, deneyelim tecrube edelim paletimizi hep genis tutalım dostlar. Tecrubemizi bilgimizide bu guzel forumda tum meraklılarına paylasalım.
(25/10/2018, Saat: 13:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun isi kapanmıstır benim icin demek, sarılır Arkoya mutlu mesut yasarım demek yok hocam. Varsa diger sabunlarla iyisi kotusu tecrubelerimiz bunları ilgili konularında yeni baslayanlara egitici ogretici sekilde paylasacagız.
Forumda en cok sabunu olan veya deneyen sanırsam benim. 2 ay once deseydim elimde Tabac ından tut MdC'sine 50kusur sabun cesidi var ben tamamım sabun isi bitmistir, belki Wolly Kaw incelemesi cıkmayacaktı. Yeniliklere acık olalım, deneyelim tecrube edelim paletimizi hep genis tutalım dostlar. Tecrubemizi bilgimizide bu guzel forumda tum meraklılarına paylasalım.

Biz yeniliklere açığız da, yenilikler bize açık değil. Smile
Şu zamanda sabunların fiyatı, bir arabanın deposunu fulleyecek seviyeye gelmiş. En ucuz sabunlar zaten Arko sabun ile yarışamaz. Ortalama veya yüksek kalite sabunlara da şuan için uzaktan bakıyoruz, en azından şahsen bakıyorum. Smile
Yani çok açmak istemiyorum ama maddi güç meselesi. Bir noktadan sonra Arko'ya mecbur sarılıyoruz. Allah var mutluyumda. Önceden alırken şimdi aldığım sabunu alamasaydım o zaman psikolojim bozulurdu üstadım. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,258 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 631 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 843 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 948 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,360 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,409 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,229 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,967 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,709 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: