En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski Üstadım merakımdan soruyorum, toplamda kaç fırçanız var??
(10/06/2018, Saat: 00:01)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski Üstadım merakımdan soruyorum, toplamda kaç fırçanız var??
Komşum 5 domuz, 2 porsuk, 2 sentetik fırça var. Porsuklardan biri bu Thater, yeni geldi. Diğeri pure badger isimiz Alman bir fırça, arada kullanıyorum. Ben normalde Omega domuzcuyum Smile

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Böyle Pazartesi günlerine can kurban yahu Big Grin
Ne stres kalıyor, ne sendrom...
Maggard üzerinden 30 Mayıs'ta siparişini verdiğim "Decleration Grooming - After the rain" ve Efrasyab üstadımızın el emeği sabunları (Zaza sample ile birlikte) aynı anda elime ulaştı. Şu an çifte mutluluk, katmerli sevinç yaşıyorum resmen.
@Efrasyab üstadım, akşama bir köpük karesi atacağım. Smile
r1QBZm.jpg

7DkEMN.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(11/06/2018, Saat: 14:47)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle Pazartesi günlerine can kurban yahu Big Grin
Maggard üzerinden 30 Mayıs'ta siparişini verdiğim "Decleration Grooming - After the rain" ve Efrasyab üstadımızın el emeği sabunları (Zaza sample ile birlikte) aynı anda elime ulaştı. Şu an çifte mutluluk, katmerli sevinç yaşıyorum resmen.

Bekliyorum üstadım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, güzel görünüyorlar
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(11/06/2018, Saat: 14:47)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle Pazartesi günlerine can kurban yahu Big Grin

hocam declorationun yorumlarını bekliyorum Smile başka bir modelini kullanıp çok beğenmiştim
Cumartesi yapılan iMPA ziyareti ganimetleri, o ne sıcak ve kalabalıktı, çılgın muhabbet döndü ama ... Big Grin

95922491f58b0e0db9f12b0781aa647c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@DenizKSK komşumdan aldığım Parker 24c ve @F_16 komşumdan aldığım Merkur 37c Slant ve yanında gönderdiği hediyeler.
2s12i4y.jpg
Mühle Türkiye instangram sayfasından kazandığım alet dün geldi. Baya şatafatlı ambalajlamışlar. Para verip aldığım rocco böyle gelmemişti

Mühle Türkiye’ye bu organizasyon için tekrar teşekkür ediyorum.

1514af6021244031f6d962f5a92cb3e5.heic

4970019adf454f77fa5240d01f5cdd87.heic

2172d0e84120e298f75ae51e20787d51.heic

75c1b003e24995b104736c107ae8560f.heic

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Güle güle kullanın @onurcakmak komşum. Muhle Turkiye'de geçenlerde Hjm fırça aldım, 40 TL urun için böyle bir ambalaj yapmışlardı. Ben de yanina sabunlar, kremler, vs ekleyip babaya hediye ettim artıkSmile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: