Mitchells Wool Fat Sabun
(02/05/2018, Saat: 18:07)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mwf'nin keyifini, tıraş sonrası etkisini diğer 40 çeşit sabundan alamadım.

Komsum bulamadıgın zamanda Saponificio nun Manna Sicilia'sı veya Haslinger'ın Schafmilchi aklında olsun. Cok benziyorlar. Hatta manna sicilia kullanırken, e Mwf'ye ne gerek var derken bulabilirsin kendini, sonra utanırsın olur mu canım o bizim degerlimiz, mwf ye laf yok diye bitirirsin.
Birebir yasadıgım ic sesler. Smile
(03/05/2018, Saat: 13:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum bulamadıgın zamanda Saponificio nun Manna Sicilia'sı veya Haslinger'ın Schafmilchi aklında olsun. Cok benziyorlar. Hatta manna sicilia kullanırken, e Mwf'ye ne gerek var derken bulabilirsin kendini, sonra utanırsın olur mu canım o bizim degerlimiz, mwf ye laf yok diye bitirirsin.
Birebir yasadıgım ic sesler. Smile

Üstad SV benim de çok sevdiğim bir marka, ama şu ana kadar hep 2 numara oldu (3 de haslinger zaten, ama honig). 4.3 Bazlı hiç denemedim gerçi, denediklerim ya 4.1 (70th) ya da 4.2 (cosmo ve stella). 4.3 olarak ileride stok biraz eriyince flying mango düşünüyordum ama sizin ve @pisporsuk dostumuzun tecrübe ve tavsiyeleri sonucu mango yerine manna sicilia'yı ekliyorum listeye Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Yarın "The Marco" metodu ile MWF'ye girişmeyi planlıyorum. Umarım kotarabilirim.
"A Samurai always wears two swords."
(03/05/2018, Saat: 18:36)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad SV benim de çok sevdiğim bir marka, ama şu ana kadar hep 2 numara oldu (3 de haslinger zaten, ama honig). 4.3 Bazlı hiç denemedim gerçi, denediklerim ya 4.1 (70th) ya da 4.2 (cosmo ve stella). 4.3 olarak ileride stok biraz eriyince flying mango düşünüyordum ama sizin ve @pisporsuk dostumuzun tecrübe ve tavsiyeleri sonucu mango yerine manna sicilia'yı ekliyorum listeye Smile

Ben de flying mango yu listeme aldım...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Mwf sabun ve Haslinger honig ikilisini yeni aldım. Henüz kullanmadım paketlerini dahi açmadım, yalnız kokuları beni çok rahatsız etti doğrusu kullanıp kullanmamakta kararsızım.
(08/05/2018, Saat: 14:55)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mwf sabun ve Haslinger honig ikilisini yeni aldım. Henüz kullanmadım paketlerini dahi açmadım, yalnız kokuları beni çok rahatsız etti doğrusu kullanıp kullanmamakta kararsızım.

Kullanmıyacak olursanız ben talibim komşum. İkisini de seviyorum.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Dostlar iki gundur bu sbaunla tiras oluyorum,sabun o kadar guzelki artik baska sabun denemek falan istemiyorum.Ne guzel bir sabunmus,domuz firca ile yukleme yaptiktan sonra yuzde devam ediyorum,kopugun kivami,nemlendirmesi efsaneymis.Forumda geleneksel tirasa yeni baslayanlara de89 oneriliyor ya deneme icin,aslinda arko sonrasi direk bu sabun onerilmeli,baska maceralar gerek yokmus.
@gidakontrol

Komsum deneyenler guzel urunleri yazıyor ediyor ama, 2 liraya arko alırım, tıras sabununa olsem 60 lira vermem on yargısı var bizim milletimizde. Bende sizin gibi mwf sevenlerdenim, bir donem cok bahsini gecerdim ama niyeyse kopurtmekte sıkıntı yasayanlar oluyor, o yuzden yeni baslayanalara daha kolay kopurebilen proraso vs. gibi urunler oneriyoruz once.
Bu sabun isi zevkli istir, mwf de en iyisi degildir ama bir klasiktir, denedikce daha iyisini buldukca daldan dala atlanıyor capkın kus misali.
Kopurtmekte zorlanan dostlar, Mwf kullanmadan once sabunun ustunu ılık su ile islatın bir iki dakika ve su fırcalara acımayın Smile
Zevkli tıraslarınız olsun.
MWF'yi ben de ilk kez alınca aynı şeyleri düşünmüştüm. Yüklemesi, sabun yeniyken öyle zor değil, ancak zamanla bu sabun su ile temasından dolayı kuruyor ve sertleşiyor, işte o zaman yüklemesi zorlaşıyor. Domuz veya sentetik kullanıyorsanız sorun yok, ama porsuk fırçalarla zor oluyor.

@dikdik_s üstadım üzerinde ılık su bekletin demiş ama, pek o işler girmeyin derim, şöyle bir sudan geçirip fazla suyu dökün, üzerinde kalan su beklese yeterli olur. Üzerinde bekleyen ve kullanım sonrası kalan suyu bu sabun emiyor, daha sonra kendini kurutup çatlamaya başlıyor. Hal-i hazırda zaten bu çatlamalar olduysa daha da kötüleşiyor, kırılmaya başlıyor. Bu konuda bir hayli hassas bir sabun. Kullanım sonrası bu sabunu iyi kurutmak lazım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Kapagi acik 2 saat bekletip, hava alan ikea kapta saklama zaten standart uygulamamiz kardes. Smile Soylemeye gerek yok

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,947 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,235 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,964 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,140 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,568 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,533 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,321 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,305 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,801 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,143 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: