En Son Ne Aldınız ?
En son elimde bu ürünler var ayrıca gilette tech ball end teaş aletim kargoda geliyor yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum komşular elimdeki ürünlerle ilgili Smile) ayrıca bu forumun instagram sayfası yok oluşturulsa harika olur diye düşünüyorum youtube da delikanlı traş hesabını takip edyoeum ama instagram sayfası da olsa harika olur diye düşünüyorumSmile)eqo83q.jpg ayrıca AliExpress ten gilette blue diye bir traş aleti aldım 5 dolar fiyatı onu da sabırsızlıkla bekliyorum
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Tum komsularimin yeni aldigi urunler hayirli olsun. Benim de sabunlar geldi bugun, tiras sabunundan pek umudum yok ama uygundu fiyati aldim.

11humav.jpg
Hijyene önem veren elit bey
@Rayko
Komsum hayırlı olsun, sansına cok hayırlı bir olmus. Guzel tıraslarınız olsun.
Herkese yeni urunleri hayirli olsun..
Urunler gifts&care'den sorunsuz ulasti.
Haslinger honig kokusuna bayildim, mis.
8xvdhd.jpg

Keske mwf nin impaya gelisi hakkinda biraz daha onceden haberim olsaymis Undecided Bir dahakine artik.
(05/04/2018, Saat: 13:01)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tum komsularimin yeni aldigi urunler hayirli olsun. Benim de sabunlar geldi bugun, tiras sabunundan pek umudum yok ama uygundu fiyati aldim.

11humav.jpg

Etsy artizanıysa bence tıraş sabunu konusunda pek ümitli olmayın. Ben geçen sene denemiştim 5-6 artizanın sabunlarını hepsi de banyo sabunu olmuştu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Smile Smile
Cihanıma etsy den artisian sabun demeyin yarası var.
Dun denedim de, banyo sabunu olacak bu belli oldu Smile
Hijyene önem veren elit bey
2q316bn.jpg
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk sağlıkla kullanmanı dilerim.
Zoologist Panda çok merak ettiğim bir sabun.
9e48cb2aae3df367e66eeda381731635.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: