En Son Ne Aldınız ?
(08/03/2018, Saat: 15:03)arbenar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de EjDe89 kullanıyorum,farklı bir his veren bir makine almayı düşünüyorum,.Aklımda Parker 24C de var R41 ile birlikte. Kullandıktan sonra EJ ile kısa bir karşılaştırma yaparsanız sevinirim.
Elbette komşum, bu akşam Dorco Titan jilet ile denemek istiyorum 24C'yi. Her ne kadar bu işte çok çömez olsamda 1-2 fark görebileceğimi varsayıyorum Smile
"A Samurai always wears two swords."
Hayırlı olsun Parker 24c. Bu arada, Parker makinalar için biraz daha kapağa doğru yatırmayı tavsiye ederler. Ilk denemenizde tahriş yaşarsanız açıyı değiştirmeyi deneyin derim.

SeckinB
Extrashaving siparişim geldi başlasın geleneksel tıraş 39651f6d2536045ba9f41f1599fcd067.jpg

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Razorus’dan yaqi sentetik fırça ve parker 99r siparişlerim geldi. Yanınada zaza jilet koymuşlar. Teşekkürler @Noyan
3EMOM5.jpg
Wholly guzel dediler sanırım, bir deneyelim bakalım. Smile
Ust 2 taneyi Ahraz kardesimiz istemisti. Alt 4'lu loftlar la bana.

2qluxoi.jpg
(10/03/2018, Saat: 00:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wholly guzel dediler sanırım,  bir deneyelim bakalım. Smile

2qluxoi.jpg

Hayirli olsun hocam nereden aldiniz acaba bu urunleri? O kadar ovduler ki bi tane edinmek farz olacak az kaldi ??
(09/03/2018, Saat: 18:26)wendigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Extrashaving siparişim geldi başlasın geleneksel tıraş

Sıhhatler olsun şimdiden. Fırçayı iyi bir break-in işlemine tabi tutmayı unutmayın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Sağol komşum haftasonuna denk geldiği iyi oldu köpürtüp köpürtüp kurutuyorum fırçayı

@wendigo
@Sonmezturk
Dostlar yeni urunleriniz hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

@osaka23
Cok tesekkur ederiz. Ben maggards dan siparis vermistim ama 2-3 ayrı siparis olarak, hepsi tek pakette gelmedi. Kesin degil belki, bu WollyKaw urunlerini ileride İmpada gorme ihtimali var.
(10/03/2018, Saat: 00:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wholly guzel dediler sanırım, bir deneyelim bakalım. Smile

2qluxoi.jpg

(09/03/2018, Saat: 21:16)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus’dan yaqi sentetik fırça ve parker 99r siparişlerim geldi. Yanınada zaza jilet koymuşlar. Teşekkürler @Noyan
3EMOM5.jpg

(09/03/2018, Saat: 18:26)wendigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Extrashaving siparişim geldi başlasın geleneksel tıraş 39651f6d2536045ba9f41f1599fcd067.jpg

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın komşular.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: