En Son Ne Aldınız ?
Dün akşam Halk Pazarından YUMA marka DE tıraş makinesi aldım, DElere olan ön yargımı kıracak gibi duruyor. Zira Wilkinson gibi sakal bırakmadı, adını bile hatırlamadığım bir Çin malı gibi de sakalı çekmedi.

Sevdim bu yurdum malı DE'yi. Bu arada sapı biraz daha uzun olsa çok daha iyi olurmuş.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Güle güle kullanın @Efrasyab. Kozmetik olarak şöyle güzelce toparlansa gerçekten de Arko gibi milli gururumuz olur. Benimkini koca bir kolideki paketleri tek tek açıp inceleyerek seçmiştim Smile Arada sırada zevkle kullanıyorum. Sap için düşüncenize katılıyorum; bazen EJ De89 sapı taktığım da oluyor, kesim hissiyatı, dengesi vs o zaman çok daha farklı oluyor.

Bu arada diğer arkadaşların da yeni ürünleri hayırlı olsun. Güle güle hayırlı tıraşlarda kullanın.
@Niko Teşekkür ederim. Tamamen amaca hizmet eden bir makine olmuş ama DElere olan ön yargımı neredeyse kırdı. Şimdi buna uzun bir sap bulmak gerekecek acaba başka ucuz ürünlerin sapları uyar mı ki?
Baba o nasıl on yargıdır yaw. Bir wilkinson la on yargı olusturulup, o kemiklesmis on yargıyı Yuma mı kırar.
Ulkede yargı yok dedikleri bu mudur Smile
Aklımda turlu sorular..
@dikdik_s vallahi Üstad ilk bu işe wilkinson ile giriştim suratımı perşembe pazarına çevirmişti. Sora bir iki tane Çin malı DE onlarda wilkinsona rahmet okutunca bende DE'nin Fatihasını okuyup kaldırdım attım. Tabii o zaman GELTİR'den haberimiz yok, bırak böyle bir sektörden haberimiz yok.

Neyse ben DE'nin Fatihasını okuduktan 10 ay sonra Emir Bey vasıtası ile Forumla tanıştım çeşitli online alış veriş sitelerinden haberdar oldum ama bir defa sütten ağız yanmış şimdi 150 tl minimumda bayılmak istemedi tabi hassas bünyemiz. Bizde Sedef ustura ile daldık aksiyonun ortasına bodoslama.

Allah var jiletli ustura ile acayip rahat ettim, o yüzden DE için boşver dedim ama forumda okudum YUMA için Üstadlar güzel şeyler demiş, bir de fiyatı ucuz hadi dedim DElere bir şans daha verelim bakam ne menem şey.
Çok efektif olmasada cidden rahat bir tıraş olmamı sağladı. Asıl benim kafamda deli sorular " Ulen YUMA böyle ise Merkur Progress nasıldır acaba "
Komsum ciddiye alıp ugrasıp cevaplamıssın, sagol var ol, sadece gırgırına takılıyorumdum. DE guzeldir baba hemen pesin hukum verip kusme.
Saygılar Sevgiler.
Ben Wilkinson'u ilk denediğimde kartuşlu gibi bastırmıştım, yaralamıştı. Diğer onca şey kullandıktan sonra baktım da oysaki mülayim bir alet. Sizinki de usturadan sonra böyle yumuşak yumuşak gelmiş olmasın.

SeckinB
(02/02/2018, Saat: 22:01)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Wilkinson'u ilk denediğimde kartuşlu gibi bastırmıştım, yaralamıştı. Diğer onca şey kullandıktan sonra baktım da oysaki mülayim bir alet. Sizinki de usturadan sonra böyle yumuşak yumuşak gelmiş olmasın.

SeckinB

@kokopelli üstadım, ben Wilkinsondan sonra jiletliye geçtim Emir bey'in zorlaması ile, ama işte ön yargılar kolay kırılmıyor. Yavaş yavaş ısınıyorum DE makinelere. @dikdik_s komşum sağ olsun bakalım yeni bir dönem başlatacağız galiba.
Bize de en son bu geldi Smile

zbin8.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(03/02/2018, Saat: 17:14)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bize de en son bu geldi Smile

Faena aşkına. Hocam kış bitti yalnız Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: