Muhle r41
Ne demek kardes, tas attık elimizmi yoruldu, her zaman. Bak biraz zaman gecsin Caner kardesim de slant ta bekliyormus seni daha. Smile
(07/01/2018, Saat: 23:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Devil67 R41 head alıp,Rocnel bir sap ile kombin edebilirsiniz.Artanla da bir fatip.Sonra sizi slant aletlere bekliyor olacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Slant inceleme konusunu okudum grçerçekten dikkatimi çekti. ?
Verdiğiniz fikir gerçekten mantıklı ama açtığım diğer konuda belirttiğim gibi zevkine (haftada 1 ) tıraş olduğum için bir agresif makina istiyorum. Fiyat farkı çok olmazsa ikisinide alabilirim. Rocnel sapın ücreti nedir ve nerede bulabilirim acaba.
(08/01/2018, Saat: 00:06)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slant inceleme konusunu okudum grçerçekten dikkatimi çekti. ?
Verdiğiniz fikir gerçekten mantıklı ama açtığım diğer konuda belirttiğim gibi zevkine (haftada 1 ) tıraş olduğum için bir agresif makina istiyorum. Fiyat farkı çok olmazsa ikisinide alabilirim. Rocnel sapın ücreti nedir ve nerede bulabilirim acaba.

Forumumuz üyesi @rocnel ile Ya da @impaticaret ile temasa geçebilirsiniz.Son güncel ücret bilgisi onlarda mevcuttur,R41 içinde foruma alınık ilanı açın,eminim satan bir arkadaş bulursunuz.Zevk meselesi bu,benimki latife.En güzel tıraş aleti siz hangisini seçtiyseniz.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(08/01/2018, Saat: 00:18)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumumuz üyesi @rocnel ile Ya da @impaticaret ile temasa geçebilirsiniz.Son güncel ücret bilgisi onlarda mevcuttur,R41 içinde foruma alınık ilanı açın,eminim satan bir arkadaş bulursunuz.Zevk meselesi bu,benimki latife.En güzel tıraş aleti siz hangisini seçtiyseniz.

Çok sağolun üstadım. Bir senedir geleneksel tıraş oluyorum. Uygun fiyatlı kaliteli bir set kurmak istiyorum. İnşallah gönlüme göre bulurum. Aldığımdan pişman olmam.
(08/01/2018, Saat: 00:31)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok sağolun üstadım. Bir senedir geleneksel tıraş oluyorum. Uygun fiyatlı kaliteli bir set kurmak istiyorum. İnşallah gönlüme göre bulurum. Aldığımdan pişman olmam.

Olmazsınız,uygun fiyattan ziyade size uyanlarını tercih etmenizi tavsiye ederim.İkinci el ürünlere de bakabilirsiniz.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Şu anda bana uygun olan ürünler kafamda şekillenmeya başladı. İkinci el de alabilirim. Hatta bildiğiniz varsa ikinci el bölümünden tavsiyenize açığım.
(08/01/2018, Saat: 00:52)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu anda bana uygun olan ürünler kafamda şekillenmeya başladı. İkinci el de alabilirim. Hatta bildiğiniz varsa ikinci el bölümünden tavsiyenize açığım.

Beklenti ve zevklerinizi bilmeden yönlendirmem doğru olmaz.Eğer kıl tipleri hakkında bilgi sahibiyseniz ona göre istediğinizi belirtin,o zaman fırça hakkında daha sağlıklı bir değerlendirme yapabilirim.Alet sanırım tamam gibi,doğru mu?

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(08/01/2018, Saat: 01:04)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklenti ve zevklerinizi bilmeden yönlendirmem doğru olmaz.Eğer kıl tipleri hakkında bilgi sahibiyseniz ona göre istediğinizi belirtin,o zaman fırça hakkında daha sağlıklı bir değerlendirme yapabilirim.Alet sanırım tamam gibi,doğru mu?

Beklentim çok yumşak olmaması yüzümü acıtacak kadar sert olmaması porsuk fırça kullanmadığım için sertliğini bilmiyorum. Makina konusunda ise fatip alıp ve r41 kafa almak yönünde.
(08/01/2018, Saat: 01:27)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklentim çok yumşak olmaması yüzümü acıtacak kadar sert olmaması porsuk fırça kullanmadığım için sertliğini bilmiyorum. Makina konusunda ise fatip alıp ve r41 kafa almak yönünde.

Hocam size uyan fiyat aralığında best/Finest bir fırça sizi üzmez.@dikdik_s Serdar abi’nin önerdiği ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
bu yiğidoya sabah kavuştum ve heyecanla ilk tıraşımı oldum.Jilet olarak perma sharp kullandım merkür 41c deki aldığım tıraş konforunu alamadığımı söylemek isterim dikkatli olunmalı ve doğru açıyı tutturmalısınız iki perde de damat tıraşı oldum desem yeridir kesinlikle her ıslak tıraş severde olması gereken bi makina.Sanki böyle hergün değilde özel günlerde/gecelerde yada haftasonu keyif tıraşları için gibi geldi bana.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 751 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Mühle Rocca rocnel 344 162,030 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,387 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 721 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,925 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,842 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Muhle R89 Prometheus 524 507,202 03/02/2022, Saat: 16:12
Son Yorum: crsm
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,309 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,145 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,558 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: