Günün Tıraşı (SOTD)
@ahraz hocam sıhhatler olsun.Dümdüz suratına ''başkaları da var'' demişsin.Seninki de deli cesareti .Kızarıklıkla kurtulduğuna şükret. Big Grin Big Grin Big Grin
de te fabula narratur.!
(25/12/2017, Saat: 13:32)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz hocam sıhhatler olsun.Dümdüz suratına ''başkaları da var'' demişsin.Seninki de deli cesareti .Kızarıklıkla kurtulduğuna şükret. Big Grin Big Grin Big Grin

Yüzüne vurmak hoş olmadı tabii,bakalım bugün nasıl davranacak? Belki affetmiştir,belki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hazır slant demisken, İkon DLC slant la bir tıras gecmis vay vay vay. Smile

İkon Dlc Slant
Wilkinson Jilet
Turkuaz Form Fırcası
Neville ve Captain Fawcett sample sabun karısımı
Sebamed Balm
(25/12/2017, Saat: 15:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır slant demisken, İkon DLC slant la bir tıras gecmis vay vay vay. Smile

İkon Dlc Slant
Wilkinson Jilet
Turkuaz Form Fırcası
Neville ve Captain Fawcett sample sabun karısımı
Sebamed Balm

Abi foto enfes Bu Wilkinson hangi Wilkinson abi? Müsait zamanda bir foto atar mısın? Acaba aynı jilet mi bahsediyoruz?

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Benim fotolar biliyosun efsane, gorunmez ozellikli Smile

Jilet kutumda, plastik kabıyla yer kaplıyodu bu jilet, bu kutulu olanları da sevmiyorum jileti zor cıkarıyorum icinden, kutuyu kırarak cıkardım jiletleri. Valla slant biliyosunuz kotu jileti adam eder misalidir. Jileti tanımam etmem oldum tırası gectim guzeldi.
2q0651g.jpg
(25/12/2017, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim fotolar biliyosun efsane, gorunmez ozellikli Smile

Jilet kutumda, plastik kabıyla yer kaplıyodu bu jilet, bu kutulu olanları da sevmiyorum jileti zor cıkarıyorum icinden, kutuyu kırarak cıkardım jiletleri. Valla slant biliyosunuz kotu jileti adam eder misalidir. Jileti tanımam etmem oldum tırası gectim guzeldi.
2q0651g.jpg

Tamam abi tahmin ettiğim gibi.Bana göre kötü jilet ama slant onu da adam ediyor.Bir de mavisi var bunun,yanlış hatırlamıyorsam o biraz daha iyi bundan.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(25/12/2017, Saat: 02:18)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Azıcık kızdı bana,aylar oldu yüzüme bakmadın dedi,mahrum bıraktın.Öptüm,helalleştik.Hayat zor gülüm dedim,bir tek sen yoksun ki. “Ne? Başkaları da mı var?” diye sordu acıyla,” Evet” dedim,” Üzgünüm.” Gözünde bir damla yaş yüzüme baktı; “Slant mı?"

Big Grin Big Grin

@ahraz @dikdik_s sihhatler olsun ustadlar..
2vjak2r.jpg
Speick
Gene salı olmuş...
Sotd, Tabac Tuesday

e7f328ae8883b5ad06168f9895289467.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk

Yenge dicem motoru bıraktım ayagına, kacırdıklarını tırasa yatırıyor biliyomusun, chubby 3 aldı, rocca aldı hemde bu kadara aldı biliyomusunnn..
Valla takar meyva bıcagını, valla billa. TongueBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,960 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,582 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,298 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,958 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,752 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,984 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,522 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,064 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: