Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonu.
Merhabalar Değerli komşularım, geleneksel tıraşı başlamadan önceki o karanlık dönemlerde de piyasa değeri çok yüksek olan çeşitli After shave ve balsam kullandım. Hepsi benim için bir hayal kırıklığı oldu. Geçici olarak cildimi rahatlatıyorlardı.Sürdükten birkaç dakika sonra ferahlatıcı etkisi geçiyor ve cildim yanıyordu. Hepsini dokuları benim için fazla yağlı geliyordu. Son bir aydır Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonunu kullanıyorum. Ince yapısı ve su bazlı olmasından dolayı ve hepsinden önemlisi paraben içermemesi Bu ürünü kullanmaya beni yöneltti. Gerçekten beklentilerimin çok üstünde bir ürün çıktı. Cilde verdiği ferahlık etkisi Epey uzun sürmekte. Nemlendirme etkisi gerçekten Muazzam. Tavsiye ederim.
Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Merhaba @Efrasyab komşum, tavsiyenize uyarak bahsettiğiniz losyondan alıp tıraş sonrası için kullanacağım. Tıraş öncesi deneyiminiz oldu mu?

Saygılarımla,
@batmanforever komşum,

Aynı ürünü traş öncesi de sürdüm. sakalları uyandırdım ve gerçekten çok konforlu bir tıraş çıkarttım. jiletim yağ gibi kaydı gitti. tavsiye ederim. tıraş sonrası ise çok güzel nemlendiriyor.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
el icin krem bakiyordum bir suredir, ciltte emilim suresi ve biraktigi doku hakkindaki hisleriniz nelerdir? yapis yapis yahut kaygan kaliyormu yoksa hizla emilip gidiyor mu?
(17/11/2017, Saat: 17:40)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever komşum,

Aynı ürünü traş öncesi de sürdüm. sakalları uyandırdım ve gerçekten çok konforlu bir tıraş çıkarttım. jiletim yağ gibi kaydı gitti. tavsiye ederim. tıraş sonrası ise çok güzel nemlendiriyor.

Almak kullanmak farz oldu Smile

Teşekkür ederim
BIM`de sanirim 4.95 ti Smile
(17/11/2017, Saat: 17:45)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: el icin krem bakiyordum bir suredir, ciltte emilim suresi ve biraktigi doku hakkindaki hisleriniz nelerdir? yapis yapis yahut kaygan kaliyormu yoksa hizla emilip gidiyor mu?

Komşum ben cavap vereyim bu ürün losyon diye geçiyor, krem gibi değilde sulandırılmış krem gibi, kokusu bildik zeytinyağlı ürün kokusu ve emilimi baya hızlı oluyor kremlere göre. İnce bir yapısı var yani. Öyle yağlı his de bırakmıyor bence, en azından zeytinyağlı kremlere göre çok çok az diyebilirim rahatlıkla.
tesekkur ederim, denk geldigim yerde bir alip deneyeyim.

(18/11/2017, Saat: 01:24)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben cavap vereyim bu ürün losyon diye geçiyor, krem gibi değilde sulandırılmış krem gibi, kokusu bildik zeytinyağlı ürün kokusu ve emilimi baya hızlı oluyor kremlere göre. İnce bir yapısı var yani. Öyle yağlı his de bırakmıyor bence, en azından zeytinyağlı kremlere göre çok çok az diyebilirim rahatlıkla.
Bugün konuyu okumadan önce denemek için almıştım. Krem işinden çok huylanırım kısa süreli de olsa elimde yağlı, vıcık vıcık bir his bırakması beni çok rahatsız eder. Henüz tıraş için kullanmadım ama elim üzerinde denedim. Gerçekten çok çabuk emiliyor. Tavsiye ederim.
Arkadaşlar bu ürünün üzerinde yüzünüzde kullanmıyor yazıyordu, ama gördüğüm kadarıyla kullananlar memnun. Bazı şikayet çekincelerinden dolayı böyle bir uyarı koydular sanırım, anladığım kadarıyla yüzde kullanmaya da uygun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,589 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi inter 5 4,376 28/04/2019, Saat: 23:04
Son Yorum: hakan88
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,796 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Dalan d'Olive (zeytinyağlı yoğun bakım kremi) hiçOLMAKhiç 3 7,790 30/04/2012, Saat: 19:47
Son Yorum: hiçOLMAKhiç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: