Polsilver Super Iridium
@kokopelli
Kızma anlamamisek gurban.
Estağfirullah Mösyö Serdar. Bulgaristan'dan bir kartela ısmarladım ama gelmedi gitti. Ondan asabiyetimSmile
Hee diyosun polsilver demeyin, kartela demeyin, tuylerim tiken tiken oluyor Smile
(14/11/2017, Saat: 00:29)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfirullah Mösyö Serdar. Bulgaristan'dan bir kartela ısmarladım ama gelmedi gitti. Ondan asabiyetimSmile

2672820_0.jpg
@protti fiyatı yalnış hatırlıyor olabilirim o konuda haklısınız Smile

Pazarlık konusunda sadece bir merakımı gidermek istedim. Yoksa zaten fiyatları uygun olan impayı arayıp helede telefonda pazarlık ticaret ahlakını yerle bir eder Smile)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben ticaretten anlamam pazarlık nerede olur bilmem. Siz alıp satacaksınız galiba ticaret dediğinize göre .
Rica ediyorum beni artık bu polsilver konusuna karıştırmayın .
(14/11/2017, Saat: 05:20)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ediyorum beni artık bu polsilver konusuna karıştırmayın .

Üstadım Kuşadası’na yakınsanız buyurun gelin denize nazır çay içelim, kahve içelim, bira içelim, rakı içelim olmadı çorba içelim. Siz unutun bu polsilverı, hem ben hiç görmedim bile o markayı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(14/11/2017, Saat: 00:22)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5' li paketi 3 TL X 20 60 TL eder . 65 TL olması imkansız. Hatta bir serisinde törpü hediyeside vardı. Kalmışsa sizede denk gelebilir...

Özel bir indirimimiz yok. Siz isterseniz yine de bir arayıp pazarlık edin ...

65TL olması imkansız tabiki Smile o fiyatı nerede gördünüz bilmiyorum ama kartela fiyatım 55TL dir.
Eski sitemizde vardı , yeni sitemizede eklenecek.
(bkz. : https://impaticaret.wixsite.com/extrasha...dge-blades )

Törpüde var ama tırnak için Wink
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@protti komşum ellerinize sağlık gidip fiyat öğrenmişsin emek vermişssin saolasın seni hem bedenen hem ruhen yordum kusuru bakma Sad

Ticaret deyince alışveriş manasında yoksa al kullancıyım ben Smile

@İmpaticaret sitenin tamamlanması yakın mıdır? Yoksa forumda ki listeden seçip mail mi atayım?

İyi günler...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fiyat mevzusu 3 aşağı 5 yukarı anlaşıldığına göre ben jiletin kendisi hakkında iki satır birşeyler yazayım.

En çok merak ettiğim bir kaç jiletten birisiydi. İlk kez bugün denedim. Aslında gittiği yere kadar zorlayıp ömrü konusunda da fikir vermesi açısından, bu yazıyı bir kaç gün sonrasına bırakmak daha doğru olabilirdi. Dayanamadım sıcağı sıcağına yazmak istedim.

Bir kaç aylık yaprak jilet maceramda bayağı bir jilet deneme fırsatım oldu. Bu jiletler arasında en çok beğendiğim Feather'dı. Polsilver Feather dahil olmak üzere, bugüne kadar kullandığım jiletler arasında en beğendiğim jilet oldu. Keskinliği Feather ile kafa kafaya fakat konfor olarak Feather'dan bir adım önde.

Bugün Futur klonu ile 1-2 ve 6. ayarlarda denedim. Maksadım aletin agresifliği değiştikçe jiletin karakterini gözlemleyebilmekti. Yarın EJ89'la tekrar deneyeceğim.

Ses olmasa kestiğini neredeyse anlamayacaktım. Ayrıca bu jilet bariz şekilde daha yüksek ses çıkartıyor. Boynumda kılların spiral şekilde çıktığı bir bölge var. İyi bir kartuşlu ile pek sorun yaşamıyordum fakat yaprak jiletle o bölgeye henüz bir çözüm üretemedim. Zorlarsam tahriş oluyor, zorlamazsam kıl kalıyor. Baktım polsilver akıp gidiyor, orayı da zorladım. Tahriş neredeyse yok.

Ömür konusu saklı kalmak üzere, ben bu jileti süper şahane jiletler sınıfına sokuyorum.

2. tıraştan sonra edit :

EJ89'la 2. tıraşta denedim. Keskinliğinden hiç bir şey kaybetmemiş. Konfor belki daha da yukarı çıktı. Memnuniyetim aynen devam ediyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,839 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,195 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,720 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,054 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,245 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 271,069 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,537 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,651 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,546 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,282 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: