En Son Ne Aldınız ?
(02/11/2017, Saat: 15:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Safety Razorla kopuguydu, tırasıydı vs. 5 dakikada 2 perde tıras olursunuz, kendi usengecligimize neden bulmayalım simdi dostlar arasında Smile

@pilotic Komsum Ej hayırlı olsun komsum.
Benimde bekledigim kucuk paketim vardı geldi dostlar. Bunu hemen @ahraz kardesimizin slant incelemesine yetistirecez hayırlısı ile. Artık top ahraz kardesimde.

iekmcy.jpg

@dikdik_s Serdar Abi bu tıraş aletine hayran kaldım. Sağlıkla ve keyifle kullanırsın umarım. Nereden temin edebilirim acaba? Mümkünse link paylaşabilir misin?
@Oguzhan53

https://phoenixartisanaccoutrements.com/...e-bronze-1
giftsandcare den aldım kardesim, ama almayı dusunuyorsanız ben kullanmadım daha ama, youtube dan bir kullanım videosuna bakarsanız entresan bir tutus acısı var, eski bir tasarımdan kopyaladıkları icin aletin sapını baya bir havada tutuyorsun, kendi acısına guvenip komple yuzune dayıyorsun. Hani tipini sevdiydik bu nasıl tutustur yaw, demeyin sonra diye uyarımı yapayım dostum.
Sunum muhteşem (kapaktaki abi hariç), koku muhteşem. Resmen acı kokuyor.
Performansını bilemiyorum. Rotasyondaki sabunlar bittikten sonra test edeceğim.

o0w85i.jpg
2dim7tc.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(03/11/2017, Saat: 11:03)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunum muhteşem (kapaktaki abi hariç), koku muhteşem. Resmen acı kokuyor.
Performansını bilemiyorum. Rotasyondaki sabunlar bittikten sonra test edeceğim.

Gerçekten mükemmel bir sunum, ilgimi cezbetti, görüşlerinizi merakla bekliyor olacağım. Smile
giftsandcare den kredi kartı ile ödeme yokmu onu seçiyorum ama sayfa tekrar açılıyor yada ben beceremiyorum birde bu premium ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği türkiye de de gecerlimi ?
(03/11/2017, Saat: 13:16)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: giftsandcare den kredi kartı ile ödeme yokmu onu seçiyorum ama sayfa tekrar açılıyor yada ben beceremiyorum

Proceed to checkout dediğinizde karşınızda siparişinizin özetini gösterir pencere gelecek. O pencerenin altında yeşil renk ile 1-2-3 rakamlarını göreceksiniz.

1- Adres
2- Delivery methods
3- Please choose your payment method

Göreceksiniz.

2. de "Read and accept Terms of use. " kutucuğunu işaretlediğiniz anda 3. bölümde çıkan seçeneklerden REDSYS yi seçin.
Sizi ödeme sayfasına götürecek.

(03/11/2017, Saat: 13:16)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birde bu premium ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği türkiye de de gecerlimi ?

Evet geçerli
@izbe dediğiniz gibi herşeyi yaptım yanlız 2 inci kredi kartı seçeneği seçiyorum checout sayfası tekrar yenileniyor
paypal veya banka havalesi seçtiğimde onların sitelerine yönlendiriyor
@Alp83 Altın ve gümüş renkteki prime ürünler Türkiye'ye ücretsiz kargo.
(03/11/2017, Saat: 09:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: giftsandcare den aldım kardesim, ama almayı dusunuyorsanız ben kullanmadım daha ama, youtube dan bir kullanım videosuna bakarsanız entresan bir tutus acısı var, eski bir tasarımdan kopyaladıkları icin aletin sapını baya bir havada tutuyorsun, kendi acısına guvenip komple yuzune dayıyorsun. Hani tipini sevdiydik bu nasıl tutustur yaw, demeyin sonra diye uyarımı yapayım dostum.

Tamam abi teşekkür ederim. Araştıracağım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: