Yutubır (youtuber) olmaya çalışıyorum desteklerizi arz ederim.
(23/09/2017, Saat: 02:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam emeğinize sağlık.Sadece tek bir ricam olacak elinizi havaya kaldırıp selamlama şeklinizden vazgeçebilir misiniz? Eğer alışkanlıksa yapacak birşey yok tabii Ayrıca Merhaba Hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim, söz bir dahakine elimi havaya kaldırmayayım. Çünkü bu videoda da kaldırmışım Smile

Bu vesile ile yeni video birazdan yayında olacak. Çelik ustura üzerine genel birkaç bilgi, kayışlama ve bakımı üzerine kısaca bahsetmeye çalıştım.

Çelik ustura videonuzu izledim, beğeni butonuna bastım yeni başlayacak dostlar için güzel bir giriş olmuş. Keşke elimdeki ustura çeşitleri ile taşlar ve kayışları da size ulaştırabilseydim dedim.
Şevkiniz daim olsun
Hocam o parmagı ustura ucuna sen degdirdikce ben hopladım Smile
Guzel paylasım icin tesekkurler.
@Umutakdag
Komşum emeğinize sağlık, gittiçe profesyonelleşiyorsunuzSmile çok güzel bir çekim olmuş tebrikler..

@Umutakdag giderek çekim kalitesi artıyor. Hatta profesyonelleşiyorsunuz.

Yakında size istek de yaparız artık. Bir progress tıraşı da bekliyoruz.
Tıras dısı konusuna yazacaktım ama orada su anda supurge konusu donuyor, ozellikle bolmek istemedim zira yarın bir eklenti yapacagım o konuya.

@Umutakdag komsuma bir kucucuk hediye gondermistim, 2 gun sonra kargocu bir notebook cantası getirdi, ici dolu. Actıkca icinden entresan seyler cıktı. Kalemler, defterler, powerbankler, usb hafızalar. Once bir aptallastım nerden kimden geldi bunlar diye. Ortaya cıktı ki, Umut komsum bana supriz yapmıs. 2 gundur masamda duruyor, fotosunu cekip paylasıcam diye ama evde misafirimiz var, bir turlu paylasamadım. Bugun herkes yattıktan sonra fazla ısık olmadan bu kotu fotografı cekebiliyorum. Her urun benim icin cok ozel ve degerli. Cantanın kendisi ayrı guzel onu cekemedim kadrajı cok genis tutmak istemedigimden.
İleride belki kardesimiz youtube dunyasında meshur olursa, hava atarım, bunlarıda Umut dostum gonderdi bana diye Smile

Komsuma huzurunuzda bir kere daha tesekkur ediyorum.
i5ykgw.jpg
@Umutakdağ çelik ustura videosu tamamen favorim oldu o yüzden yeni çelik ustura videolarını özellikle bekliyorum. Ellerine sağlık. @dikdik_s abi güle güle kullan.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Komşum ilgiyle izledim çelik ustura videosunu, bizim gibi başlamak isteyenler için çok faydalı olmuş. Çok teşekkürler.
Merhaba,

Son mesajlarınız ve özel mesajlar için teşekkür ederim. Son videom birazdan yayında olacak, konu ilginç; kafa tıraşı. Umarım ilginizi çeker.

Saygılarımla

Merhabalar, kurgu ile derdiniz olduğunu belirtmişsiniz Smile. Bunun için Sony Vegas Pro, Adobe After Effects gibi programlar var, ne iş yapacağınız ile ilgili bu örnekler çoğaltılabilir.

Kesme-Müzik Ekleme-Yazı ekleme gibi nispeten çok bilgi gerektirmeyecek işler için Sony Vegas Pro gayet uygun bir program. Bir kaç video izleyerek halledilebilir. Ek olarak arka fona müzik eklemek isterseniz YouTube'da "No copyright music" olarak arama yapıp beğendiniz şarkıları indirip ekleyebilirsiniz.

Bilgisayarım olmadığı için pek anımsayamıyorum kullanımını ama genel kullanım hakkında bilgi verebilirim, yeni videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: