En Son Ne Aldınız ?
@Nani Kuş üstadım sıhhatler olsun. Torunlarınız size çok dua edecekler Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(24/06/2017, Saat: 20:27)Alper Bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: x8A1jn.jpgj6JO59.jpg

Merhaba, Aliexpress'ten Baili BD521L traş aletim 12 günde geldi. Henüz kullanmadım ancak güzel görünüyor. Smile

İyi günlerde kullanın...
(24/06/2017, Saat: 12:55)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8674b22f9e882483b08e937b0d444525.jpg

@GartBnx üstadıma her zaman ki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim .

@Kubilay üstada üst sıradaki MdC sabunları için teşekkür ederim .

Güzel görünüyorlar iyi günlerde kullanın...
@onurcakmak @kral arthur komşularım teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun .
Güle güle sağlıkla kullanın komşularım bayramınız kutlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@kral artjur, @mavibu

teşekkür ederim. Şimdiden iyi bayramlar. Smile
(24/06/2017, Saat: 22:00)Alper Bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kral artjur, @mavibu

teşekkür ederim. Şimdiden iyi bayramlar. Smile

Dizedeki iyi bayramlar komşum.
İyi bayramlar tekrar komsular. Benim bayramlıklarda elime gecti. Gart komsuma tesekkurler.
Fırcanın altındaki ahsap akrilik blok icin, ileride fırca sapı yapma hayallerimiz var kısmet olursa.
MF fırca harika bir dugum cıktı.
VMaL3R.jpg
(26/06/2017, Saat: 00:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi bayramlar tekrar komsular. Benim bayramlıklarda elime gecti. Gart komsuma tesekkurler.
Fırcanın altındaki ahsap akrilik blok icin, ileride fırca sapı yapma hayallerimiz var kısmet olursa.
MF fırca harika bir dugum cıktı.
VMaL3R.jpg

İyi günlerde kullanın Serdar bey fırçanız özellikle çok güzelmiş.
İyi bayramlar...
Serdar bey şeker gibi fırça güle güle eskitin.
Bu arada misafirlerimi yollar yollamaz geltire baktım özellikle günün traşı, anasayfa ve bu bölüm sonra bir düşündüm Bayramın 1. Günü bu ne merak, inanın kendimden korktum yoksa bu takıntı bende hastalık derecesinde mi diye çevrimiçi bölüme ve paylaşımlara bakınca içim rahatladı. Forum da bir çok sevip saydığım komşum, benim gibi bu hobiyle ( geleneksel tıraş) kendini mutlu keyifli hissediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: