En Son Ne Aldınız ?
Çok şık bir mekân @Tahir abi..memlekette de benzer yerler açılsa fena mı olur. İstanbul Akmerkez AVM'de KingsClub diye bir yer açılacaktı, dekorasyon aşamasındaydı ama daha çok oyun ve sosyalleşme kulübu gibiydi..Tıraş köşesi göremedim, belki o da açılır..
@berzax Semogue 1305 kıl yapısı olarak harika bir fırçadır. Ancak o yakışıklı sapı biraz narindir hafif bir darbede hemen boya kaplaması atar özelli kullanmak gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
(07/05/2017, Saat: 11:07)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @berzax Semogue 1305 kıl yapısı olarak harika bir fırçadır. Ancak o yakışıklı sapı biraz narindir hafif bir darbede hemen boya kaplaması atar özelli kullanmak gerek.

Kıl yapısını beğenmeniz benim açımdan önemli olan şey. Yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla dış etkenlere karşı toleransı olmayan bir ürün. Sıcak suya karşı kullanımına dikkat edeceğim ama darbe olayı biraz da şans işi.
Havlular ve sabunlar aynı anda geldiSmile
Havlular süper @dikdik_s üstad. Emeğine sağlık
13ypeup.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor
Kardesim guzel tıraslarda kullan.
Bu stirlingler sample mu, sample icin buyuk geldi gozume, yedek olarak mı geciyor. Bende kutulu var bi kactane boylesini gormediydim. Birde sana zahmet su sharp dress man le, executive in kokularını bi karsılastırırmısın kabaca. Birini alıp otekisini bıraktımdı sanırsam aklımda kaldı Smile
(08/05/2017, Saat: 12:18)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Havlular ve sabunlar aynı anda geldiSmile
Havlular süper @dikdik_s üstad. Emeğine sağlık
13ypeup.jpg

Komsum hayirli olsun. Stirlingler nereden acaba?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@dikdik_s üstad, bunlar sample boy, 30 gr filan. Stirling dayı kaplara uysun diye akıllıca çaplarını diğerleri ile aynı yapmış, böylece diğer sample'larda olan yükleme probleminin önüne geçmeye çalışmış. Oldukça inceler, yarım santim civarı.

@saltuk üstad, direkt sitesinden aldım, kargo masrafı çok yüksek ama merak işte Smile

Kokulara gelirsek Sharp Dressed man ile Executive Man git ve aventus'dan esinlenmiş. Sharp olan iyi esinlenmiş, cidden GIT'e benzettim. Epey masülen bir koku. Executive ise aventus'u andırıyor ama sanki sürdükten bir gün sonraki halini. Kendi başına hafif hoş bir koku, limon yada bergamot ağırlıklı sanırım.

Black Cherry - Nefis bir vişne kokusu
Margaritas - Bu da nefis bir margarita kokusu
Electric Sheep - En çok merak ettiğim buydu ama birşeye benzetemedim henüz
Pumpkin Spice - Ezici bir tarçın, tam bir sonbahar kokusu
Texas on Fire - Yanık bir koku, işyerinde bayıldılar, banyo sabununu sipariş etmeye kalktılar hatta (sonra kargo ücretini görüp vazgeçtiler Smile )
Ozark - Bildiğiniz bahar esintisi spray oda kokusu Smile
Üstat sormak ayıp olmasın da ne kadar ki bunların kargo ücreti. Smile

(08/05/2017, Saat: 17:21)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat sormak ayıp olmasın da ne kadar ki bunların kargo ücreti. Smile

20 dolar civarı. Sabunların kendisinden pahalı. Yani çok mantıklı bir alışveriş değil, ama merak işte Smile
Ya bu ürünleri benim gibi belki bir çok komşumuz yeni gördü bunları burda bize tanıtman bile güzel emeğine sağlık kesene bereketSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: