Motosikletler
Smile Smile abi 3 egzos goruyorum, triple engine , bakıyorum yanda 25 okuyorum. Alla alla diyorum.

Yaslandık ahraz, aersin kardes mazur gorun bunları.
Estağfirullah abi,sen de kendine genç dedirtmek için yapıyorsun di mi bunları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
serdar abi ben de geçen hafta itibariyle ktm duke 250 abs ye geçtim, ikinci günde maalesef abs yi denemiş oldum Smile hep söylüyorlar ama abs gerçekten hayat kurtarıyor.
@kerimovic

Kardesim bizdeki asfalt kalitesi belki afrikada falan olur. Ne eksigi var bilemiyorum, icinde cakılımı eksik, kaucuk mu konuyor o mu eksik inan bilmiyorum ama en ufak yagmur damlasında buz pistine donuyor yollar. Arabada pek anlasılmıyor ama motorda cok sakat. En kayganı gordugumde izmir yolları.
Aman lastige onem verin. Guven vermiyorsa ne yapın ne edin degistirin.
Duke hayırlı olsun. Cok guzel motor. 390 ı bir arkadasımın hayali cok begeniyor. Keyifli ama dikkatli surusler dilerim kardesim.
Estafurullah
Street Triple 765 Rs Big Grin 765 cc 3 silindir, Rs versiyonu 125 hp civarında
Hayaller hayalleeerr

Gerçi yalan değil Triumph'ta bir kaç yıldır 250 cc lik bir Daytona üzerine uğraşıyordu ama akıbeti ne oldu bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Değişen planlardan ötürü bu sezon motosikleti satışa koydum. Bir süre ara vermek durumunda kalacağım. Motosiklet sahiplerine kazasız belasız, bol gezmeli, yemeli içmeli keyifli bir sezon dilerim. Alacak olan, plan yapan komşularıma da gönüllerinde yatan aslan ne ise o nasip olsun diyeyim. Ülkemiz coğrafi olarak motosiklet ile gezip görmek için belki de dünyadaki en güzel bölge olmasına rağmen trafik ve motosiklete duyulan saygı açısından bakıldığında çok fena durumda. Bu nedenle çok çok dikkatli olmak gerekiyor...
(16/03/2017, Saat: 01:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kerimovic

Kardesim bizdeki asfalt kalitesi belki afrikada falan olur. Ne eksigi var bilemiyorum, icinde cakılımı eksik, kaucuk mu konuyor o mu eksik inan bilmiyorum ama en ufak yagmur damlasında buz pistine donuyor yollar. Arabada pek anlasılmıyor ama motorda cok sakat. En kayganı gordugumde izmir yolları.
Aman lastige onem verin. Guven vermiyorsa ne yapın ne edin degistirin.
Duke hayırlı olsun. Cok guzel motor. 390 ı bir arkadasımın hayali cok begeniyor. Keyifli ama dikkatli surusler dilerim kardesim.
aynen üstad, motor kendisi diablo rossolar ile geliyor zaten, 250lik nakedlarda güzel lastik ve absli başka motor olmadığı için ktmde karar kıldım. - yoksa kawasaki s250sl de de var mıydı abs şimdi bilemedim bak, ama çok küçük motor, 183 boyumla sığamadım-

mt07 den sonra kesinlikle daha kullanışlı İstanbul şartları için, kompakt ve tasarruflu. İstanbul'un ortasında maalesef offroad gittiğimiz için scooterlatdaki küçük tekerlere göre de konforu hayli yerinde. benim görüşüm 250lik bir naked motor şehir içi için biçilmiş kaftan.

bu arada tech90 motosiklet pantolonu da aldım, hem modeli çok güzel hem de çok rahat. Güzel indirim de yapıyorlar, öyle ki sezonda satılan bazı markaların normal kot pantolonları ile aynı fiyata geliyor.

Tabii ki en önemlisi kapalı kasksız, pantalonsuz, ayakkabısız ve ceketsiz ve eldivensiz motora binmeyelim, en az 3 kırıkla atlatacağım - belki de atlatamayacağım- bir kazadan iki üç sıyrık ve morarmayla kurtuldum.

Herkese kazasız gazlamalar
(16/03/2017, Saat: 11:05)kerimovic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu arada tech90 motosiklet pantolonu da aldım, hem modeli çok güzel hem de çok rahat. Güzel indirim de yapıyorlar, öyle ki sezonda satılan bazı markaların normal kot pantolonları ile aynı fiyata geliyor.

Tabii ki en önemlisi kapalı kasksız, pantalonsuz, ayakkabısız ve ceketsiz ve eldivensiz motora binmeyelim, en az 3 kırıkla atlatacağım - belki de atlatamayacağım- bir kazadan iki üç sıyrık ve morarmayla kurtuldum.

Geçmiş olsun. Temenni ederim bir daha tekrarı olmaz. Bu arada tech-90 kalça ve diz korumasını merak ettim. Kaza esnasında tech-90 üzerinizdeyse korumaları hakkında bilgi verirmisiniz.
A momentary lapse of reason.
@kerimovic komşum geçmiş olsun umarım bir daha yaşanmaz . Benim de en çok korktuğum ülkemizdeki trafik canavarları .
Ben motorları uzaktan seviyorum bisikletçiyim Smile
@kerimovic
Kardes cok gecmis olsun,

Tech 90 in pantalon olculerini nasıl hesaplıyoruz ben okuyorum bir turlu anlamadım, telefon mu acsam acaba buyuk bedenler icin.
Arkadaslar tech 90 yurt dısına ihracat yapan, gercek kevlar kullanan ve koruyucuları artık kendisi dunya kalitesinde ureten yerli bir ureticimiz. Siddetle tavsiye ederim.

Guncelleme: Telefon acıp konustum, yardımcı oldu arkadas, tech90 kot siparisi verdim. Bakalım gelince insallah olur.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: