En Son Ne Aldınız ?
@msakalli Komşum çok teşekkürler sizin feather ss de çok hoş, memnun kaldınızmı performanstan?

(11/03/2017, Saat: 10:12)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi tıraşlarda kullanın komşum. Smile

Sağolun üstat
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(11/03/2017, Saat: 17:03)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli Komşum çok teşekkürler sizin feather ss de çok hoş, memnun kaldınızmı performanstan?

Çok teşekkür ederim komşum. Henüz 1 kez kullandım, bu nedenle çok iddialı yorum yapmak istemem ama farkını hemen belli ediyor. Bendeki diğer shavette'ye (Vanta) göre çok daha rahat, sorunsuz ve konforlu bir tıraş oldum. Benim de merak ettiğim, bu Feather AC SS'yi çeliklerle karşılaştıranlar var sanırım. Her ikisini kullananlardan performans karşılaştırması yapacak arkadaşlar var mı acaba?
2rzdt7k.jpg
Aftershave olarak fonksiyonelliği olmadığını düşünsem de koku olarak bir cazibesi var.
Fine ve Captain's Choice aftershave sample'ları..digerlerinin kokularını tarif edemem ama Fine American Blend aynı Brut kokusu...
d55e56973bffca643124e9b9d0397b2d.jpg
Hepinize hayırlı olsun komşularım.
@Men-Sup acaba nereden aldınız komşum ?
(12/03/2017, Saat: 20:02)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepinize hayırlı olsun komşularım.
@Men-Sup acaba nereden aldınız komşum ?
maggard razors sitesinden sipariş verdim, ABDye giden arkadaşım getirdi.
Cevabınız için teşekkürler komşum, tekrar güzel günlerde kullanın.
(12/03/2017, Saat: 15:02)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fine ve Captain's  Choice aftershave sample'ları..digerlerinin kokularını tarif edemem ama Fine American Blend aynı Brut kokusu...
d55e56973bffca643124e9b9d0397b2d.jpg

Ufak efek nota benzerlikleri olmakla birlikte ayni degiller. Yakin da degiller. (Sonuna ekleyeyim, "bence". Fragrantica'da incelemeleri oneririm merak edenlerin.)
Fine American Blend ile Brut uzaktan yakından birbirlerine benzemiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: