İMPA Ticaret
(12/02/2017, Saat: 00:43)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım ben de diyordum Mustafa bey bu fotoğrafları neden çekiyor, demek ki size gönderiyormuş Smile

Üstad ben de aynı şeyi sizin için söyleyecektim Smile

Sonra bir acaba durumu oldu Mustafa bey çok eli açık içinden geldi de bunların hepsini size hediye mi ediyorum diye not bekledim Smile
Arada bazı resimler eksik ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Minimess lere koku yorumu alabilir miyim Üstadlardan?

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Ozellikle Minimes'leri ve fotograflardaki diger guzellikleri internet sitesinde gorebilsek de siparis verebilsek keske Mustafa Bey Smile @impaticaret
(12/02/2017, Saat: 11:35)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ozellikle Minimes'leri ve fotograflardaki diger guzellikleri internet sitesinde gorebilsek de siparis verebilsek keske Mustafa Bey Smile @impaticaret

Mevcut tembel sitemize en kısa sürede eklerim ama yeni site diyorsanız onuda 2017 içerisinde çözeceğiz kısmet olursa Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Bu les couvent des minimes nedir? Ben anlamadim. Aftershave mi dus jeli mi? Bir de fiyatlari nedir? Iki gun foruma girmedik neler olmus kamil?? Smile
Le Couvent Des Minimes; L'occitane firmasının ürettiği kolonyadır. Ulaşması zor ve kolonya gibi kolonyadır.
Fiyatlar pazartesi listeme eklenecek.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Yazdım ama gözden kaçtı sanırım,basenotes dan baktım,gayet fantastik kokular belli ki,forumda konusu da var ama detaylı bir bilgilendirme yok.Kokuları konusunda yorum yapacak arkadaş var mı aramızda ya da Mustafa Bey siz anlatsanız size zahmet.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(12/02/2017, Saat: 16:54)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdım ama gözden kaçtı sanırım,basenotes dan baktım,gayet fantastik kokular belli ki,forumda konusu da var ama detaylı bir bilgilendirme yok.Kokuları konusunda yorum yapacak arkadaş var mı aramızda ya da Mustafa Bey siz anlatsanız size zahmet.

Caner bey biraz tarif özürlüyümdür ama yarın ürünlerin üzerini okuyup, iyice koklayıp yaklaşık bişeyler yazarım Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret, @Nani Kuş komşumun resimlerdeki ürünler daha listeye girmedi mi? Florida Water görüyorum orada. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,949 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,489 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,369 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: