Ne Dinliyorsunuz ?
@mazot komşum çok çok teşekkürler sağolun hepimizin ailesine inşallah

@msakalli komşum çok çok teşekkürler. Oğlum küçük bacağı ile youTube dan kendi bulmuş? Eline tablet geçer geçmez drinkee yi açıp Sofi Tukker'ı hayranlıkla izliyor"dinliyor"Wink
Keyifli haftasonları

(14/01/2017, Saat: 13:30)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum çok çok teşekkürler. Oğlum küçük bacağı ile youTube dan kendi bulmuş? Eline tablet geçer geçmez drinkee yi açıp Sofi Tukker'ı hayranlıkla izliyor"dinliyor"Wink
Keyifli haftasonları

Smile Allah bağışlasın , iyi müzikten anlıyor Smile

Saygılar,,
@serjames komşum teşekkürler çok çok saolun, iyi haftasonları Wink Sevgiler Saygılar

Herseye ragmen.... Ciao Bella
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Click to edit
@neoromancer komşum Bregovic'den Bella Ciao yorumu ilk defa dinledim sayenizde çok güzelmiş
teşekkürler ?
@serjames komşum bu havada güzel seçiminizi dinlemek o kadar iyi geldiki şu an devamını YouTube dan
hala keyifle dinliyorumWink

İyi pazarlar tekrar teşekkürler komşularım..

(15/01/2017, Saat: 15:37)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer komşum Bregovic'den Bella Ciao yorumu ilk defa dinledim sayenizde çok güzelmiş
teşekkürler ?
@serjames komşum bu havada güzel seçiminizi dinlemek o kadar iyi geldiki şu an devamını YouTube dan

Ne demek komşum rica ederim Smile zevkle paylaştım...eser ruhuna en uygun yorumcuyu bulunca böyle güzellikler ortaya cıkıyor...

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(15/01/2017, Saat: 15:37)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer komşum Bregovic'den Bella Ciao yorumu ilk defa dinledim sayenizde çok güzelmiş
teşekkürler ?

Hocam beğenmene sevindim Smile

Saygılar ,
Wink
(15/01/2017, Saat: 16:59)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek komşum rica ederim Smile zevkle paylaştım...eser ruhuna en uygun yorumcuyu bulunca böyle güzellikler ortaya cıkıyor...

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necromancer , hocam bu versiyonu da dinlemeni tavsiye ederim . Bana kalsa en iyisi bu ama zevkler tartışılmaz Smile
Umarım beğenirsiniz , biraz eski ama çok orjinal .

Saygılar ,

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: