En Son Ne Aldınız ?
@impaticaret süper hızlı gönderisi ile Merkur 41C yi 24 saat gibi bir süre de ulaştırdı. Kendisine teşekkür ederim. f8108281b540ae7e21739ae6a2d7e555.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN
Komsum, cok mild gelirse, rocnel sapla da bir sans vermenizi oneririm.
(04/01/2017, Saat: 23:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN

Günlük tıraş olduğum için mild aletler daha güzel oluyor üstat. Ama vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkürler. Aklımın bir köşesinde

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(04/01/2017, Saat: 23:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN

(04/01/2017, Saat: 23:42)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlük tıraş olduğum için mild aletler daha güzel oluyor üstat. Ama vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkürler. Aklımın bir köşesinde

@DeaKeN komşum iyi günlerde kullanın Merkur 41C yi Tıraş aleti
Açık taraklı makine nasıl mild yada neye göre mild oluyor anlamadım Confused
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(05/01/2017, Saat: 09:43)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum iyi günlerde kullanın Merkur 41C yi Tıraş aleti

Teşekkürler komşum bu alet açık taraklı olmasına rağmen hafif ve yumuşak bir alet. Tabi bugün ilk kez kullandım. ej de89 ile 2 perde de hallettiğim tıraşımı bu alet ile 2 perde ve rütuşla tamamladım. Ayrıca bastırarak tıraş olma gereği bile duydum. jileti yüzümde hissetmedim bile.

Nazım Hikmet
(05/01/2017, Saat: 09:43)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum iyi günlerde kullanın Merkur 41C yi Tıraş aleti

(05/01/2017, Saat: 10:10)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum bu alet açık taraklı olmasına rağmen hafif ve yumuşak bir alet. Tabi bugün ilk kez kullandım. ej de89 ile 2 perde de hallettiğim tıraşımı bu alet ile 2 perde ve rütuşla tamamladım. Ayrıca bastırarak tıraş olma gereği bile duydum. jileti yüzümde hissetmedim bile.

Güle güle kullanın komşum. Mild olması herhalde eğim ile ilgili olsa gerek. Yandan fotoğraf olsa belki daha iyi anlayabilirdik.
(05/01/2017, Saat: 10:36)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Mild olması herhalde eğim ile ilgili olsa gerek. Yandan fotoğraf olsa belki daha iyi anlayabilirdik.

77fa17ffe355206ae32cee20a7bc1588.jpg
739035d92710311edb331c28b5969898.jpg
2ca3f9cb9dc8dd02adf12e79ceb40638.jpg
Umarım iyi görüntüler olmuştur Merkur 41C 1904 jilet tutuşu bu şekilde

Nazım Hikmet
@DeaKeN komşum teşekkürler, zahmet verdik size.
(05/01/2017, Saat: 12:12)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum teşekkürler, zahmet verdik size.

Ne demek üstat her zaman

Nazım Hikmet
(04/01/2017, Saat: 23:21)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret süper hızlı gönderisi ile Merkur 41C yi 24 saat gibi bir süre de ulaştırdı. Kendisine teşekkür ederim. f8108281b540ae7e21739ae6a2d7e555.jpg

Güle güle kullan komşum. Benim 42c kargo'da Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: